Royal Canin Intense Beauty v omáčke - 12 x 85 g

Royal Canin Intense Beauty v omáčke - 12 x 85 g

23.49 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, od známej značky Royal Canin - tento tovar si môžete zaobstarať za vynikajúcu cenu 11.19 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 9003579308929
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Hit poslednej doby, so známou značkou Royal Canin - tento hit môžete zohnať vo výpredajové akciu za 11.19 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Pri výrobe krmív berie Royal Canin v úvahu všetky parametre týkajúce sa mačiek, ako napr. vek, fyziológiu, rasu, životný štýl a ďalšie špecifiká. Srsť mačiek odráža ich celkové zdravie. Zdravé krmivo pre mačky Royal Canin Intense Beauty pre krásu srsti spĺňa vysoké nároky na kvalitu, ako všetky krmivá Royal Canin. Pritom berie ohľad na dospelými mačkami inštinktívne uprednostňovaný optimálny pomer živín (ONP). Royal Canin Intense Beauty krmivo pre dospelé mačky od 1 roka dodáva krásu srsti, vhodné pre mačky s citlivou kožou: Dostatočný obsah špecifických živín je dôležitým predpokladom pre obnovu a udržanie zdravej kože a srsti. Royal Canin Intense Beauty obsahuje Shiny Hair Complex, ktorý vyživuje kožuch a vďaka zvýšenému obsahu omega-3 a omega-6 mastných kyselín, vitamínu B, zinku, biotínu a stopovým prvkom mu dodáva lesk. Dospelé kastrované mačky sú viac ohrozené tvorbou močových kameňov. Royal Canin Intense Beauty obsahuje Healthy Urinary System ktorý pozitívne ovplyvňuje správnu funkciu močových ciest. Znižuje totiž koncentráciu minerálnych látok, z ktorých močové kamene vznikajú. Zdravé kŕmenie s Royal Canin Intense Beauty dodáva Vašej mačke všetky dôležité živiny pre zdravie a vitalitu. Vďaka vysokému obsahu esenciálnych mastných kyselín bude Vaša mačka žiariť zdravím a primeraný obsah energie prispeje k udržaniu jej ideálnej váhy. Royal Canin Intense Beauty sú šťavnaté kúsky v chutnej omáčke. Porciované krmivo v kapsičke si zachováva plnú chuť a živiny v ňom obsiahnuté sú veľmi kvalitné. Kapsička sa ľahko otvára. Mačkami inštinktívne uprednostňovaný - optimálny pomer živín: zdravé krmivo s optimálnym pomerom živín je receptúra, ktorá je prispôsobená individuálnym potrebám mačiek. Optimálny pomer živín sa vzťahuje k rozdeleniu energie, ktorú živiny dodávajú. Zaručuje optimálny pomer bielkovín, tukov a uhľohydrátov. Vďaka tomu je krmivo mačkami veľmi dobre dlhodobo prijímané. Špecifická potreba živín sa u mačiek mení s vekom, ale taktiež s fyziologickými zmenami (gravidita, kojenie). Mačky majú schopnosť rozpoznať krmivo, ktoré im z hľadiska pomeru živín najlepšie vyhovuje. Optimálny pomer živín v krmive a know-how Royal Canin garantujú dobré dlhodobé prijatie krmiva mačkami. Mačkám sa Feline Health Nutrition produkty od Royal Canin neomrzia! Nie je preto nutné mačke podávať krmivo s rôznymi príchuťami, pretože u mačiek hrá chuť iba veľmi malú úlohu. Vyskúšajte miešané balenie kapsičiek Royal Canin teraz za výnimočnú cenu! Viac informácií o produkte nájdete tu: Royal Canin balenie na skúšku 4 x 85 g

za cenu 11.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce