Royal Canin Instinctive v omáčke - 12 x 85 g

Royal Canin Instinctive v omáčke - 12 x 85 g

22.99 €

Nie je prečo váhať, s osvedčenou značkou Royal Canin - tento produkt objednáte za vynikajúcu cenu 11.19 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 9003579308936
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Jasný hit, od známej značky Royal Canin - tento tovar si môžete nechať poslať pri časovo obmedzenej akcii za 11.19 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Pri výrobe krmív berie Royal Canin v úvahu všetky parametre týkajúce sa mačiek, ako napr. vek, fyziológiu, rasu, životný štýl a ďalšie špecifiká. Zdravé krmivo Royal Canin Instinctive spĺňa tie najvyššie nároky na kvalitu a obsahuje optimálny pomer živín, ktoré dospelé mačky inštinktívne uprednostňujú. Royal Canin Instinctive krmivo pre mačky obsahuje špeciálnu receptúru pre dospelé mačky od 1 roka: Jedinečný optimálny pomer živín (ONP) je mačkami inštinktívne dlhodobo prijímaný, pretože i to najlepšie krmivo nič neprinesie, ak ho mačka odmieta. Dospelé kastrované mačky sú viac ohrozené tvorbou močových kameňov. Royal Canin Instinctive obsahuje Healthy Urinary System , ktorý pozitívne ovplyvňuje správnu funkciu močových ciest. Znižuje totiž koncentráciu minerálnych látok, z ktorých močové kamene vznikajú. Zdravé kŕmenie s Royal Canin Instinctive dodáva Vašej mačke všetky dôležité živiny pre zdravie a vitalitu. Vďaka vysokému obsahu esenciálnych mastných kyselín bude Vaša mačka žiariť zdravím a primeraný obsah energie prispeje k udržaniu jej ideálnej váhy. Royal Canin Instinctive sú šťavnaté kúsky v chutnej omáčke. Porciované krmivo v kapsičke si zachováva plnú chuť a živiny v ňom obsiahnuté sú veľmi kvalitné. Kapsička sa ľahko otvára. Mačkami inštinktívne uprednostňovaný - optimálny pomer živín: zdravé krmivo s optimálnym pomerom živín je receptúra, ktorá je prispôsobená individuálnym potrebám mačiek. Optimálny pomer živín sa vzťahuje k rozdeleniu energie, ktorú živiny dodávajú. Zaručuje optimálny pomer bielkovín, tukov a uhľohydrátov. Vďaka tomu je krmivo mačkami veľmi dobre dlhodobo prijímané. Špecifická potreba živín sa u mačiek mení s vekom, ale taktiež s fyziologickými zmenami (gravidita, kojenie). Mačky majú schopnosť rozpoznať krmivo, ktoré im z hľadiska pomeru živín najlepšie vyhovuje. Optimálny pomer živín v krmive a know-how Royal Canin garantujú dobré dlhodobé prijatie krmiva mačkami. Mačkám sa Feline Health Nutrition produkty od Royal Canin neomrzia! Nie je preto nutné mačke podávať krmivo s rôznymi príchuťami, pretože u mačiek hrá chuť iba veľmi malú úlohu. Vyskúšajte miešané balenie kapsičiek Royal Canin teraz za výnimočnú cenu! Viac informácií o produkte nájdete tu: Royal Canin balenie na skúšku 4 x 85 g

za cenu 11.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce