Royal Canin Indoor Sterilised 7+ v želé - 12 x 85 g

Royal Canin Indoor Sterilised 7+ v želé - 12 x 85 g

22.99 €

V akcii je len tu originálne od labelu Royal Canin - tento hit nájdete po zlacnenie za 11.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 9003579014042
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Tradičný bestseller, od kvalitnej značky Royal Canin - tento tovar si môžete zaobstarať po zľave za 11.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Royal Canin Indoor Sterilised 7+ krmivo v želé bolo špeciálne vyvinuté s ohľadom na potreby starnúcich a kastrovaných bytových mačiek. Táto špeciálna receptúra je plná živín, ktoré prispievajú ku správnemu stravovaniu a zároveň podporujú zachovanie zdravého močového ústrojenstva Vašej dospelej bytovej mačky.  Pre vyberavých tigríkov ponúka Royal Canin dva rôzne druhy textúr pre viac rozmanitosti v miske. Royal Canin Indoor Sterilised 7+ v želé v prehľade:   Vyvážené kompletné krmivo pre bytové mačky od 7 rokov Podpora v starobe: zloženie je prispôsobené špeciálnym potrebám starnúcich mačiek Ideálna hmotnosť: receptúra môže pomôcť k zachovaniu štíhlej figúry Obsiahnutý L-Carnitin: podporuje metabolizmus tukov Prispôsobený obsah minerálov: môže podporiť správnu funkciu močových ciest Mäkká textúra: obzvlášť chutné želé obaľujúce kúsky mäsa pre najlepšiu akceptáciu Inštinktívne uprednostňovanie: dlhotrvajúca dobrá akceptácia Porcované kapsičky: uchovávajú plnú chuť krmiva Určenie dennej dávky. Zistite dennú dávku krmiva presným zvážením Vašej mačky. Vyvarujte sa kŕmeniu ľudskými potravinami. Ľudské potraviny nie sú vhodné na pokrytie výživových potrieb mačiek a obsahujú príliš veľa kalórií. Miešané kŕmenie suchým a mokrým krmivom. Kombinujte výhody suchého a mokrého krmiva a ponúknite Vašej mačke obmenu vďaka rozdielnym textúram, aromatám a formám.   Vhodné suché krmivo k Royal Canin Indoor Sterilised 7+ v želé nájdete tu: Royal Canin Indoor 7+ suché krmivo

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce