Royal Canin Indoor Long Hair 35 - 10 kg

Royal Canin Indoor Long Hair 35 - 400 g

4.49 €

Príjemné pocity nadväzujúci obľúbenej značky Royal Canin - tento tovar si môžete nechať dodať za bombastickú cenu 4.29 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 3182550739344
Do obchodu

Popis

Royal Canin

No tak toto je gól: s osvedčenou značkou Royal Canin - tento produkt posielame za výhodnú cenu 4.29 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

25% všetkých mačiek, žijúcich iba v bytoch, má dlhú alebo stredne dlhú srsť a trávi tretinu času starostlivosťou o ňu. Pri čistení srsti vypadne veľké množstvo chlpov a mačky asi 2/3 táchto chlpov prehltnú. Práve toto je dôvod, prečo sa mačkám tvoria v tráviacom trakte chlpové bezoáry. Kombinácia stráviteľných a nestráviteľných vlákien v krmive Royal Canin Indoor prispieva k stimulácii motoriky čriev a k vylučovaniu prehltnutých chlpov. Chlpy sú z 95% zložené z proteínov. Pre kvalitnú srsť je nevyhnutné kvalitné krmivo. Nedostatok živín môže ovplyvňovať výmenu srsti, ktorá je pri nedostatku živín suchá, bez lesku, lámavá a slabá. Mačky žijúce v byte sú menej aktívne. Tomu by mala byť prispôsobená i energetická hodnota krmiva, vďaka ktorej si mačka udrží svoju ideálnu váhu. Nízka telesná aktivita môže ovplyvňovať i funkciu čreva (spomaliť). Následkom toho sa môžu u mačky objaviť zažívacie ťažkosti ako riedka a nepríjemne páchnuca stolica. Royal Canin Indoor Long Hair 35 krmivo pre dlhosrsté mačky bolo špeciálne vyvinuté pre dlhosrsté mačky žijúce v byte: Zvýšený obsah vlákniny (11%), sušená dužina z červenej repy a psylium: podporujú prirodzené vylučovanie prehltnutých chlpov Žiarivo lesklý kožúšok a zdravá koža: prispôsobený obsah proteínov(35%), ako aj vitamínov (A a B), esenciálnych kyselín a chelátových stopových prvkov Dobrá stráviteľnosť a minimálny zápach trusu: vďaka ľahko stráviteľným proteínom vysokej hodnoty Obsah minerálov je prispôsobený optimálnej funkcii močového ústrojenstva, pH medzi 6,0 - 6,5 Inšpirovaný už viac ako 40-ročnými skúsenosťami s produktmi pre zvieratá vyvinul Royal Canin rad "Health Nutrition", krmivo pre podporu zdravia zvieraťa. Iba znalosti o skutočných potrebách zvieraťa a jeho individuálnych vlastnostiach vedú k vývoju takého krmiva, ktoré tieto potreby presne pokrýva. Granuly:

za cenu 4.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce