Royal Canin Indoor Long Hair 35 - 10 kg

Royal Canin Indoor Long Hair 35 - 4 kg

27.99 €

Poctivý výrobok, s akostnou značkou Royal Canin - tento hit môžete získať s VIP zľavou pre každého za 27.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 3182550739405
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Perfektný s trendy značkou Royal Canin - tento tovar si môžete kúpiť výhodne za 27.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

25% všetkých mačiek, žijúcich iba v bytoch, má dlhú alebo stredne dlhú srsť a trávi tretinu času starostlivosťou o ňu. Pri čistení srsti vypadne veľké množstvo chlpov a mačky asi 2/3 táchto chlpov prehltnú. Práve toto je dôvod, prečo sa mačkám tvoria v tráviacom trakte chlpové bezoáry. Kombinácia stráviteľných a nestráviteľných vlákien v krmive Royal Canin Indoor prispieva k stimulácii motoriky čriev a k vylučovaniu prehltnutých chlpov. Chlpy sú z 95% zložené z proteínov. Pre kvalitnú srsť je nevyhnutné kvalitné krmivo. Nedostatok živín môže ovplyvňovať výmenu srsti, ktorá je pri nedostatku živín suchá, bez lesku, lámavá a slabá. Mačky žijúce v byte sú menej aktívne. Tomu by mala byť prispôsobená i energetická hodnota krmiva, vďaka ktorej si mačka udrží svoju ideálnu váhu. Nízka telesná aktivita môže ovplyvňovať i funkciu čreva (spomaliť). Následkom toho sa môžu u mačky objaviť zažívacie ťažkosti ako riedka a nepríjemne páchnuca stolica. Royal Canin Indoor Long Hair 35 krmivo pre dlhosrsté mačky bolo špeciálne vyvinuté pre dlhosrsté mačky žijúce v byte: Zvýšený obsah vlákniny (11%), sušená dužina z červenej repy a psylium: podporujú prirodzené vylučovanie prehltnutých chlpov Žiarivo lesklý kožúšok a zdravá koža: prispôsobený obsah proteínov(35%), ako aj vitamínov (A a B), esenciálnych kyselín a chelátových stopových prvkov Dobrá stráviteľnosť a minimálny zápach trusu: vďaka ľahko stráviteľným proteínom vysokej hodnoty Obsah minerálov je prispôsobený optimálnej funkcii močového ústrojenstva, pH medzi 6,0 - 6,5 Inšpirovaný už viac ako 40-ročnými skúsenosťami s produktmi pre zvieratá vyvinul Royal Canin rad "Health Nutrition", krmivo pre podporu zdravia zvieraťa. Iba znalosti o skutočných potrebách zvieraťa a jeho individuálnych vlastnostiach vedú k vývoju takého krmiva, ktoré tieto potreby presne pokrýva. Granuly:

za cenu 27.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce