Royal Canin Indoor 7+ - 1

Royal Canin Indoor 7+ - 1,5 kg

12.49 €

Prestížny s trendy značkou Royal Canin - tento produkt ponúkame výhodne za 12.49 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 3182550784399
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Prestížny originálne od labelu Royal Canin - tento artikel sa na vás teší v jedinečnej akcii za 12.49 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Zrelý vek a klesajúca aktivita vedú u starších mačiek od 10 rokov k strate svalovej hmoty a zároveň k ukladaniu tuku. To so sebou nesie i riziko nadváhy a zníženie kvality života. Okrem toho trpia staršie mačky stratou apetítu. Príčinami môžu byť problémy so zubami alebo zlé vnímanie pachu stravy. Účinky starnutia sa prejavujú taktiež na funkcii obličiek, kĺbov, imunitného systému a trávení. Royal Canin Indoor 7+ krmivo pre mačky je optimálne pre nároky starších mačiek od 7 rokov, ktoré žijú hlavne v byte: Redukuje zápach stolice: prírodné zložky Royal Canin Indoor +7 krmiva pre mačky minimalizujú množstvo nestrávených živín a stimulujú črevnú flóru. Tým dochádza k prirodzenej redukcii nepríjemného pachu stolice Komplex Age-Support spomaľujúci starnutie buniek: s vysokým obsahom vitamínov E a C, ktoré v spojení s polyfenolom z hrozien a zeleného čaju neutralizujú voľné radikály a môžu spomaliť starnutie. Redukované množstvo fosforu a sodíka podporuje funkciu obličiek Optimálny príjem kalórií: prispôsobený menej aktívnemu životnému štýlu mačiek žijúcich v byte Optimálna zubná hygiena: vďaka natriumfosfátom, ktoré viažu kalcium prítomný v ústnej dutine, je zamedzená tvorba zubného kameňa Obsah minerálov je prispôsobený optimálnou funkciou močového ústrojenstva, pH medzi 6,0 - 6,5 Šetrné vylučovanie prehltnutých chlpov: klinicky testovaná formula, ktorá podporuje prirodzené vylučovanie chlpov tráviacim traktom a minimalizuje riziko vzniku nových bezoárov Žiarivo lesklý kožúšok: vďaka vysokému obsahu bielkovín, hodnotných živín a mastných kyselín Granuly:

za cenu 12.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce