Royal Canin Indoor 27 - 400 g

Royal Canin Indoor 27 - 400 g

3.99 €

No a toto chcete: od top výrobcu Royal Canin - tento hit zaobstaráte v jedinečnej akcii za 3.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 3182550704618
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Príjemné pocity nadväzujúci s pečaťou kvality Royal Canin - tento produkt predávame za mimoriadne nízku cenu 3.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Neplaťte inde viac než musíte.

Mačka, ktorá žije v byte, trávi oveľa viac času spaním a kŕmením než telesnou aktivitou. Potreba energie je u takýchto mačiek nižšia. Nedostatok pohybu vedie u domácich mačiek k spomaleniu činnosti čriev. Následkom toho môže mačka trpieť nadváhou, zažívacími problémami a riedkou či zapáchajúcou stolicou. Mačka žijúca v byte trávi priemerne 3-4 hodiny denne starostlivosťou o srsť. Tým dochádza k prehltnutiu chlpov a následne k tvorbe chlpových bezoárov v žalúdku a črevách. Kombinácia stráviteľných a nestráviteľných vlákien v krmive Royal Canin Indoor prispieva k stimulácii motoriky čriev a k vylučovaniu prehltnutých chlpov. Royal Canin Indoor 27 krmivo pre mačky bolo špeciálne vyvinuté pre mačky, ktoré žijú v byte : Redukuje zápach stolice: prírodné zložky minimalizujú obsah nestrávených živín a stimulujú črevnú flóru, tým dochádza k prirodzenej redukcii zápachu Minimalizuje tvorbu chlpových bezoárov: jedinečná kombinácia prirodzenej vlákniny podporuje činnosť čriev, obmedzuje tvorbu chlpových bezoárov a umožňuje ich šetrné vylúčenie Spomaľuje starnutie buniek: vynikajúci komplex antioxidantov (vitamín E a vitamín C, luteín a taurín) a mannan-oligosacharidov, ktoré posilňujú obranyschopnosť Obsah minerálov je prispôsobený optimálnej funkcii močového ústrojenstva, pH medzi 6,0 - 6,5 Optimálny prísun kalórií: prispôsobený menej aktívnym mačkám žijúcim v bytoch Zubná hygiena: natriumpolyfosfát na seba viaže vápnik a zamedzuje tak tvorbu zubného kameňa Inšpirovaný už viac ako 40ročnými skúsenosťami s produktmi pre zvieratá vyvinul Royal Canin rad "Health Nutrition", krmivo pre podporu zdravia zvieraťa. Iba znalosti o skutočných potrebách zvieraťa a jeho individuálnych vlastnostiach vedú k vývoju takého krmiva, ktoré tieto potreby presne pokrýva. Granuly:

za cenu 3.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce