Royal Canin Health Nutrition Dermacomfort Maxi - 10 kg

Royal Canin Health Nutrition Dermacomfort Maxi - 10 kg

87.99 €

Perfektný od populárnej značky Royal Canin Care Nutrition - tento hit zaobstaráte za bombastickú cenu 44.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Neplaťte inde viac než musíte.

SKU: 3182550893640
Do obchodu

Popis

Royal Canin Care Nutrition

Vaše možnosti obohacujúce od firmy Royal Canin Care Nutrition - tento artikel musíte mať v bombastické akcii za 44.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Pokožka je najväčším orgánom psa a plní mnoho dôležitých úloh a funkcií zaisťujúcich optimálny zdravotný stav. Okrem iného pokožka chráni telo pred vysušením, pred baktériami a plesňami, pred vonkajšími vplyvmi a poranením, pôsobí ako úložisko dôležitých tukov a vitamínov a plní senzorické funkcie. Preto by aj pokožke psa mala byť venovaná náležitá pozornosť. Svrbenie a škrabanie, suchá koža, mastná srsť aj lupiny sú neklamné príznaky, že niečo nie je v poriadku. To by sme nemali prehliadať, ak nechceme narušovať dobrý zdravotný stav psa. S krmivom Royal Canin Health Nutrition Dermacomfort môžete zohľadniť tieto špeciálne potreby vo výžive Vášho psa. Royal Canin Dermacomfort sa zameriava na senzitívnu a citlivú pokožku a pomáha zlepšovať a posilňovať zdravie pokožky. Výhody krmiva Royal Canin Dermacomfort Maxi: Pre veľkých psov s citlivou pokožkou Posilňuje ochrannú funkciu kože Pomáha podporovať zdravie pokožky Znižuje podráždenie kože a svrbenie S vybranými zdrojmi bielkovín, špeciálne pre psov s citlivou pokožkou S odolnými mastnými kyselinami Omega-3 a Omega-6, pôsobí pozitívne na kožu a srsť Obmedzenie problémov s pokožkou a viditeľné výsledky už po jednom mesiaci používania Menej škrabania, menej svrbenia Krmivo Royal Canin Dermacomfort Maxi ponúka Vášmu psovi optimálnu receptúru pre zlepšenie pokožky a srsti. U citlivých psov sa prejaví viditeľné zlepšenie a obmedzené svrbenie a škrabanie už po jednom mesiaci. Podporujte s krmivom Royal Canin Dermacomfort špecifické potreby výživy Vášho psa.

za cenu 44.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce