Royal Canin Hairball Care v omáčke - 12 x 85 g

Royal Canin Hairball Care v omáčke - 12 x 85 g

22.99 €

Prvotriedný pochádzajúce od značky Royal Canin - tento tovar si môžete nechať poslať extra výhodne za 11.19 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 9003579000410
Do obchodu

Popis

Royal Canin

No a toto chcete: kvalitné značky Royal Canin - tento hit zoženiete s unikátnou zľavou za 11.19 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Royal Canin Hairball Care v omáčke je vysoko kvalitné vlhké krmivo pre mačky. Hairball Care podporuje vylučovanie bezoárov vďaka živinám, ktoré podporujú stimuláciu čriev. Royal Canin Hairball Care v omáčke je prispôsobené špeciálne požiadavkám dospelých mačiek a pomáha tak udržiavať ideálnu váhu Vášho maznáčika. Jemné kúsky v omáčke sú nielen veľmi chutné, ale tiež majú optimálny pomer živín. Royal Canin Hairball Care v omáčke: Vysoko kvalitné kompletné krmivo pre dospelé mačky Pomáha pri vylučovaní bezoárov vďaka stimulácii čriev Optimálne zloženie živín Malé kúsky vo výdatnej omáčke Pomáha udržiavať ideálnu hmotnosť mačky Dobre sa porciuje vďaka vreckám Royal Canin vlhké krmivo poskytuje vyváženú stravu: Esenciálne mastné kyseliny: poskytujú cennú energiu, podporujú prirodzenú obranyschopnosť a lesklú srsť. Rada vitamínov: majú antioxidačné účinky, posilňujú imunitný systém. Minerálne látky: podporujú metabolizmus, zdravú pokožku a zaisťujú stabilnú štruktúru kostí. Vláknina: podporuje vyváženú črevnú mikroflóru a trávenie. Proteíny: zaisťujú optimálny rozvoj orgánov, svalov a spojivového tkaniva. Vysoká stráviteľnosť: vďaka starostlivému výberu surovín najmenej 90% stráviteľnosť. Inštinktívne preferencie - makroprofil živín: nová zdravá výživa s optimálnym výživovým profilom(ONP) je prispôsobená fázam života a individuálnym zvláštnostiam mačiek. Optimálny výživový profil poskytuje rozdelenie energie, ktorá pochádza zo živín. Optimálny pomer bielkovín, tukov a sacharidov pre dlhodobú prijateľnosť. Špecifický výživový profil sa mení v závislosti na veku a fyziologickom stave mačky (napr. gravidita, laktácia). Mačka má schopnosť rozpoznať a vyberať kŕmenie, ktoré najviac zodpovedá jej výživovým požiadavkám. V kombinácii s know-how Royal Canin zaručuje koncept nutričných profilov dlhotrvajúce prijatie kŕmenia.

za cenu 11.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce