Royal Canin Golden Retriever Puppy  - 12 kg

Royal Canin Golden Retriever Puppy - 12 kg

104.99 €

Jasný hit, od top značky Royal Canin Breed - tento hit získate extra výhodne za 52.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

SKU: 3182550751261
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Vaše možnosti obohacujúce od kvalitného výrobcu Royal Canin Breed - tento tovar si môžete zaobstarať po zlacnenie za 52.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Šteniatka zlatého retrievera potrebujú v citlivej fáze rastu zvláštnu potravu. Zlá potrava môže dokonca viesť k zdravotným problémom v dospelom veku. Osobitná pozornosť by sa mala venovať predovšetkým zdraviu kĺbov a posilňovaniu obranyschopnosti. Zlatý retriever je výnimočne láskavý a prívetivý, priateľský, krotký a dôverčivý pes so všestranným talentom. Jeho jemná, lesklá srsť, pre ktorú je tak obdivovaný, má vodu odpudzujúcu podsadu a mala by byť obzvlášť chránená. Pokožka zlatého retrievera je veľmi citlivá, a preto hrá správna strava veľkú úlohu, prispieva k zachovaniu prirodzených kvalít srsti, môže posilniť obranyschopnosť pokožky proti vonkajším vplyvom a zabraňovať podráždeniu. Suché krmivo Royal Canin Breed Puppy pro zlaté retrievery je špeciálne prispôsobené individuálnym potrebám štěniat zlatého retrievera do 15 mesiacov: Krásna srsť: Borákový olej a biotín zjemňujú srsť zlatého retrievera a podporujú rast žiarivej srsti. Sírne aminokyseliny podporujú produkciu kreatínu a napomáhajú tak regenerácii srsti. Komplex z kyseliny pantotenovej, nikotínamidu, histidínu, inozitolu a cholínu posilňuje ochrannú funkciu kože Silný imunitný systém: Komplex antioxidantov prispieva k posilneniu prirodzenej obranyschopnosti a pôsobí proti starnutiu buniek, manan-oligosacharidy stimulujú imunitné reakcie, pri ktorých sa zvyšuje počet protilátok Ochrana kĺbov: Vzájomne sa doplňujúce pôsobenie chondroitín sulfátu a glukosamínu chráni kĺby, podporuje harmonický rast kostí a spomaľuje rozvoj artrózy, protizápalovo pôsobia mastné kyseliny omega-3 EPA a DHA Vysoká stráviteľnosť: Ryža ako jediný zdroj rastlinných uhľohydrátov a vysoko stráviteľné LIP proteíny ( 90%) ako podpora zdravej a vyváženej črevnej flóry Granuly: Royal Canin Breed Puppy pre zlaté retrievery je suché krmivo pre šteňatá zlatého retrievera. Špeciálna receptúra je koncipovaná a prispôsobená špeciálne potrebám tejto rasy.

za cenu 52.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce