Royal Canin Golden Retriever  Adult - výhodné balenie 2 x 12 kg

Royal Canin Golden Retriever Adult - výhodné balenie 2 x 12 kg

51.99 €

Váš obľúbený tovar, originálne od labelu Royal Canin Breed - tento artikel pořizujte vo výhodnej akcii za 98.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!

SKU: 3182550743440
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Akostný od producenta Royal Canin Breed - tento hit môžete získať extra výhodne za 98.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Zlaté retrievry sú neobyčajne priateľské a prítulné psy, ktoré sú talentované v mnohých smeroch. Srsť zlatých retrievrov je hebká a lesklá a naspodku sa nachádza podsada, ktorá neprepúšťa vodu a tým psa chráni. Pretože je koža zlatých retrievrov veľmi citlivá, hrá správne krmivo veľmi dôležitú úlohu. Royal Canin obsahuje látky, ktoré pomáhajú udržovať kvalitnú srsť, posilňujú obranyschopnosť kože proti vonkajším vplyvom a majú protizápalové účinky. Zlaté retrievry majú vrodené preddispozície k nadváhe, čo môže viesť k nadmernému zaťaženiu kĺbov. Ohľad by mal byť braný tiež na zvýšené riziko ochorenia srdca. Royal Canin Breed zlatý retriever je krmivo špeciálne vyvinuté pre potreby zlatých retrievrov od 15 mesiacov: Krásna srsť: borákový olej a biotín pomáhajú udržovať srsť zlatých retrievrov hladkú a mäkkú. Aminokyseliny obsahujúce síru pomáhajú produkcii keramidu a pozitívne pôsobia na výmenu kože. Komplex kyseliny pantothenovej, nikotinamidu, histidinu, inositolu a cholinu posilňujú ochrannú schopnosť kože Funkcia srdcového svalstva: Royal Canin Breed zlatý retriever 25 obsahuje taurin a L-Carnitin, ktoré podporujú schopnosť kontrakcie srdcového svalu a zásobujú ho energiou Ideálna váha: Royal Canin Breed pomáha udržovať ideálnu váhu zlatých retrievrov Ochrana buniek: komplex antioxidantov (lykopény z paradajok, luteín z aksamitníka, polyfenoly zo zeleného čaju a hrozna rovnako ako vitamín E a C) pomáhajú bojovať proti starnutiu buniek Ochrana kĺbov: chondroitín a glukosamín sú prírodné látky, ktoré chránia chrupavky a zabraňujú vzniku artrózy Granuly:  

za cenu 98.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce