Royal Canin Giant Junior Active - 15 kg

Royal Canin Giant Junior Active - 15 kg

99.99 €

Práve je za dobrú cenu od známej značky Royal Canin Size - tento artikel musíte mať extra výhodne za 52.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

SKU: 3182550779456
Do obchodu

Popis

Royal Canin Size

Výnimočný tovar, čo odoberáme od výrobcu Royal Canin Size - tento artikel nakupujte s neuveriteľnou zľavou za 52.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Šteňatá obrích rás rastú v dvoch etapách. V druhej z týchto fáz (8. až 18./24. mesiac) je prevažne vyvíjané svalstvo. Veľkí, aktívni psi prežívajú veľmi dlhú fázu rastu, v ktorej reagujú obzvlášť citlivo na chyby vo výžive. Krmivo Royal Canin Giant Junior Active je špeciálne prispôsobené druhej vývojovej fáze a zohľadňuje požiadavky na výživu aktívnych šteniat: Tvar krokiet: tvar, veľkosť a zloženie junior-granúl nabáda k intenzívnejšiemu hryzeniu a týmto sa spomaľuje kŕmenie, podporuje sa ústna a zubná hygiena Dobré trávenie: špeciálne zloženie živín podporuje vyváženú črevnú flóru a chráni žalúdočnú a črevnú sliznicu vďaka pôsobeniu probiotík ako je dužina z cukrovej repy a frukto-a mannán-oligosacharidy, psyllium podporuje trávenie Harmonický rast: kontrolovaný príjem kvalitných bielkovín LIP podporuje spolu s vyšším obsahom L-Carnitinu (300 mg / kg) harmonickú stavbu kostí Joint Flexcare: chondroitínsulfát a glukosamín podporujú spoločne s Omega-3- mastnými kyselinami a EPA & DHA z rybieho tuku zdravie chrupaviek a kĺbov Posilnenie obranyschopnosti: patentovaný komplex antioxidantov (taurín, luteín, vitamín C a E) napomáha k aktívnej a prirodzenej ochrane buniek Kontrola ideálnej váhy: napomáha aktívnym šteňatám pomocou prispôsobeného prísunu energie udržovať ideálnu hmotnosť Trávenie psov veľkých rás, obzvlášť vo fáze rastu je veľmi citlivé. Podľa najnovších vedeckých poznatkov sa Royal Canin podarilo opäť zlepšiť stráviteľnosť granúl. Vďaka použitiu LIP-bielkovín je u krmiva Royal Canin Maxi Junior Active zaručená stráviteľnosť bielkovín minimálne 95%. Označenie L.I.P. je značkou kvality. Používa sa pre vybrané, ľahko stráviteľné bielkoviny s veľkou biologickou hodnotou pre optimálne trávenie.

za cenu 52.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce