Royal Canin Giant Junior - 15 kg

Royal Canin Giant Junior - 3,5 kg

15.99 €

Špičkový tovar, od populárnej značky Royal Canin Size - tento tovar si môžete objednať za takmer veľkoobchodnú cenu 15.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

SKU: 3182550880831
Do obchodu

Popis

Royal Canin Size

Urobte si radosť: čo nám vyrába Royal Canin Size - tento tovar si môžete zakúpiť vo výhodnej akcii za 15.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Šteňatá veľmi veľkých rás rastú v dvoch fázach. V druhej fáze rastu (8. až 18./24. mesiaca) dochádza prevažne k výstavbe svalstva. Royal Canin Giant Junior 31 je zostavené tak, aby dodávalo všetky potrebné látky šteňatám veľkých plemien práve v druhej fáze rastu: Forma, veľkosť a konzistencia granúl Junior 31 podnecuje k intenzívnemu hryzeniu a pomáha spomaľovať príjem potravy a tým pozitívne ovplyvňuje zubnú hygienu Probiotiká z cukrovej repy, frukto a mannán-oligosacharidy pomáhajú udržiavať vyváženú črevnú flóru, psyllium pozitívne pôsobí na trávenie Optimálny prísun kvalitných L.I.P. bielkovín so zvýšeným obsahom L-carnitinu (300 mg / kg) sú dôležité pre stavbu svalov Kĺbová flexi starostlivosť: chondroitin sulfát a glukosamin sú spolu s omega 3 mastnými kyselinami a EPA & DHA z rybieho tuku veľmi dôležité pre zdravé kĺby a chrupavky Patentovaný komplex antioxidantov (taurín, luteín, vitamín C a E) pomáha chrániť bunky Trávenie psov veľmi veľkých rás je citlivé, obzvlášť pokiaľ sa jedná o rastúce šteňatá. Pretože Royal Canin využíva pri výrobe krmív najnovšie poznatky, podarilo sa nám stráviteľnosť krmiva Royal Canin Giant Puppy ešte vylepšiť. Vďaka použitiu L.I.P bielkovín v krmive bola dosiahnutá garantovaná stráviteľnosť bielkovín až 95%. Označenie L.I.P. je známkou kvality. Sú ňou označené vybrané, dobre stráviteľné bielkoviny vysokej biologickej hodnoty. Granuly:

za cenu 15.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce