Royal Canin German Shepherd Puppy  - 12 kg

Royal Canin German Shepherd Puppy - 12 kg

104.99 €

Hit poslednej doby, s preslávenou značkou Royal Canin Breed - tento hit môžete zaobstarať extra lacno za 53.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

SKU: 3182550724159
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Veľmi obľúbený produkt čo berieme od značky Royal Canin Breed - tento artikel čaká na vás za bombastickú cenu 53.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Mladé nemecké ovčiaky potrebujú počas tejto citlivej fázy rastu krmivo, ktoré je prispôsobené ich špecifickým požiadavkám. Osobitnú pozornosť je nutné dať harmonickému rastu, posilneniu prirodzenej obranyschopnosti, podpore zdravej črevnej funkcii a starostlivosti o kožu a srsť. Nemecký ovčiak je rasa s neprekonateľnou mnohostrannosťou. Silné svalstvo, silne vyvinutý hrudník, energetické pohyby a v neposlednom rade ich osobnosť-to všetko robí z nemeckého ovčiaka úplne úžitkového psa: vodiaci pes, záchranár, policajný alebo strážny pes. Royal Canin Breed Nemecký ovčiak Puppy sú granuly špeciálne určené nemeckým ovčiakom vo fáze vývoja do 15 mesiacov: Vysoká stráviteľnosť: ryža ako jediný zdroj rastlinných uhľohydrátov, vysoko stráviteľné bielkoviny LIP ( 90%) a sójový olej prispieva k zdravej funkcii čriev. Výber špeciálnych vláknin pre zamedzenie kvasného procesu v črevách a zachovanie vyváženej črevnej flóry. Posilnenie prirodzenej obranyschopnosti a zníženie oxidačného stresu: komplex antioxidantov prispieva k prirodzenému posilneniu obranyschopnosti a spomaľuje stárnutie buniek, mannan-oligosacharidy stimulujú imunitné reakcie, lebo zvyšujú množstvo protilátok Ochrana kože a lesknúca sa srsť: Royal Canin Breed Nemecký ovčiak Puppy posilňuje bariérové funkcie kože a dodáva srsti prirodzenú krásu pomocou kombinácie vitamínov a aminokyselín Ochrana kĺbov a kontrolovaný rast: pôsobením chondroitín sulfátu a glukosamínu sa chránia kĺby, podporuje sa harmonický vývoj kostí a zabraňuje vzniku artrózy, zápalovým mechanizmom, oxidačným stratám čelí Omega-3-mastné kyselina EPA a DHA Granuly: Royal Canin Breed Nemecký ovčiak Puppy sú granuly pre mladých nemeckých ovčiakov do 15 mesiacov. Špeciálna receptúra je prispôsobená požiadavkám tejto veľkej rasy.

za cenu 53.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce