Royal Canin French Bulldog Puppy  - 3 kg

Royal Canin French Bulldog Puppy - 10 kg

97.99 €

Obľúbený produkt od obľúbenej značky Royal Canin Breed - tento produkt ponúkame za jedinečnú cenu 49.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

SKU: 3182550777674
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Práve je za dobrú cenu od značky Royal Canin Breed - tento hit zaobstaráte s úžasnou cenovkou 49.99 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Dospievajúce šteňatá francúzskych buldogov potrebujú počas krátkej, intenzívnej fázy rastu zvláštne krmivo. Zažívanie malého šteňaťa je často veľmi citlivé, často majú sklony k tráviacim ťažkostiam. Prebiotiká a ľahko stráviteľné, kvalitné bielkoviny podporujú trávenie šteniat a pomáhajú udržať zdravú a vyváženú črevnú flóru. Francúzsky buldog je výnimočne oddaný, inteligentný a tiež hravý pes. Najprv sa zdá byť mrzutý a tvrdohlavý, ale ak strávite s ním viac času, ukáže sa jeho citlivosť a obzvlášť šarmantný charakter. Toto krmivo pre psov je optimálne prispôsobené práve potrebám stravovania francúzskych buldogov. Francúzske buldogy sú svalnaté, pohyblivé a atletické. Kompaktná stavba tela s výraznými svalmi a silnými kosťami robia z francúzskeho buldočka výnimočného psa. Vďaka svojej osobitnej postave má táto krátkonohá psia rasa pomerne citlivé kĺby, ktoré by mali byť chránené. Ich krátky tvar lebky sťažuje dýchanie. Preto môže byť obmedzené zásobovanie určitých častí tela kyselinami, čo vedie okrem iného k nadúvaniu. Na základe zvláštneho tvaru lebky s krátkym ňufákom a predkusom si táto rasa tiež vyvinula špeciálnu techniku prijímania potravy. Tá by mala byť pri podávaní krmiva dostatočne zohľadnená. Suché krmivo Royal Canin Breed Puppy pro francúzske buldogy je špeciálne vyvinuté pre šteňatá tejto rasy do 12 mesiacov: Trávenie: Prebiotiká a obzvlášť ľahko stráviteľné L.I.P.- proteíny* pomáhajú udržovať vyváženú črevnú flóru a podporujú trávenie Výborne prijímané: starostlivo vybrané živiny a exkluzívna receptúra zaisťujú, že je toto krmivo výborne prijímané i najnáročnejšími šteniatkami Podpora imunitného systému: Synergický komplex antioxidantov (taurín, luteín, vitamín C a E) pomáha posilňovať imunitný systém. Mannanoligosaccharidy môžu posilňovať lokálnu obranyschopnosť v črevách Optimálne prijímanie potravy: vďaka špeciálnemu tvaru granúl je uľahčené prijímanie potravy a šteňa je podnecované k intenzívnemu hryzeniu potravy Granuly: * = Označenie L.I.P. (Low Indigestible Proteins): vybrané, ľahko stráviteľné proteíny s vysokou biologickou hodnotou, zdroj proteínov s viac ako 90% stráviteľnosťou. Správne krmivo Vám pre Vášho psa zaručí optimálny príjem živín, úplne podľa jeho špecifických potrieb na stravovanie. Receptúra Royal Canin Breed Puppy pre francúzske buldočky je koncipovaná a prispôsobená špeciálne potrebám šteniat francúzskych buldočkov.

za cenu 49.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce