Royal Canin French Bulldog Adult - 3 kg

Royal Canin French Bulldog Adult - výhodné balenie 2 x 9 kg

45.99 €

Exkluzívny od populárnej značky Royal Canin Breed - tento tovar si môžete kúpiť v úžasnej akcii za 84.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 3182550846042
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Tradičný bestseller, pochádzajúce od značky Royal Canin Breed - tento produkt doručujeme pri časovo obmedzenej akcii za 84.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Francúzsky buldoček je výnimočne oddaný, inteligentný a tiež hravý pes. Najprv sa zdá byť mrzutý a tvrdohlavý, ale ak s ním strávite viac času, ukáže sa jeho citlivosť a obzvlášť šarmantný charakter. Toto krmivo pre psov je optimálne prispôsobené práve potrebám stravovania francúzskych buldočkov. Francúzske buldočky sú svalnaté, pohyblivé a atletické. Kompaktná stavba tela s výraznými svalmi a silnými kosťami robia z francúzskeho buldočka výnimočného psa. Vďaka svojej osobitnej postave má táto krátkonohá psia rasa pomerne citlivé kĺby, ktoré by mali byť chránené. Ich krátky tvar lebky sťažuje dýchanie. Preto môže byť obmedzené zásobovanie určitých častí tela kyselinami, čo vedie okrem iného k nadúvaniu. Na základe zvláštneho tvaru lebky s krátkym ňufákom a predkusom si táto rasa tiež vyvinula špeciálnu techniku prijímania potravy. Tá by mala byť pri podávaní krmiva dostatočne zohľadnená. Suché krmivo Royal Canin Breed Adult pre francúzske buldočky je špeciálne vyvinuté pre dospelých psov tejto rasy, od 12 mesiacov: Svalová hmota: optimálny obsah proteínov podporuje správný rast svalovej hmoty. Zvýšený obsah L-karnitínu podporuje spaľovanie tukov Zdravé kĺby: chondroitín a glukosamín sulfát rovnako ako mastné kyseliny omega-3 môžu zaistiť zdravie chrupaviek a kĺbov Obmedzenie procesu kvasenia: vybrané, ľahko stráviteľné proteíny minimalizujú množstvo nestrávených zvyškov potravy a obmedzujú proces kvasenia v črevách (menej nadúvania). Frukto-oligosacharidy podporujú zdravú črevnú flóru Granuly na mieru: ergonomicky tvarované granuly krmiva 26 Adult pre francúzske buldočky uľahčujú príjem potravy, podnecujú k intenzívnemu hryzeniu potravy a podporujú ústnu a zubnú hygienu Granuly:   Správne krmivo Vám pre Vášho psa zaručí optimálny príjem živín, úplne podľa jeho špecifických potrieb na stravovanie. Receptúra krmiva Royal Canin Breed 26 Adult pre francúzske buldočky je koncipovaná a prispôsobená špeciálne potrebám dospelých francúzskych buldočkov.

za cenu 84.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce