Royal Canin Exigent 42 - Protein Preference - 2 kg

Royal Canin Exigent 42 - Protein Preference - výhodné balenie 2 x 10 kg

54.99 €

Tradičný bestseller, od populárnej značky Royal Canin - tento produkt objednáte takmer zadarmo za 102.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 3182550767231
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Unikátny od kvalitného výrobcu Royal Canin - tento produkt máte po jednoduchej objednávke výhodne za 102.99 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Vnímaný pocit priamo po prijatí krmiva je u mačiek veľmi výrazný faktor pre výber ďalšieho krmiva. Čím pozitívnejší pocit po prijatí potravy, tým viac bude dávať mačka prednosť tomuto krmivu v budúcnosti. Krmivo pre mačky Royal Canin Exigent 42 - Protein Preference je určené pre prieberčivé mačky s vysokými požiadavkami, pre ktoré je veľmi dôležitý pocit po prijatí potravy: Je dobre prijímaný: Royal Canin Exigent sú granuly pre mačky s extra proteínom. Toto krmivo sa stará svojou štruktúrou, chuťou a arómu o najvyššiu možnú mieru akceptácie u náročných mačiek Pekná srsť: správny pomer výživných látok, predovšetkým biotínu a brutnákového oleja, ktorý je bohatý na omega-6 mastné kyseliny, podporuje peknú a zdravú srsť Udržuje váhu: obsahuje toľko kalórií, koľko je potreba k udržaniu optimálnej váhy. U každej mačky je prirodzená obľuba potravy rozdielna. Druh zvieraťa, rasa a prirodzené preferencie určené návykmi a životnými skúsenosťami, ovplyvňujú výber potravy. Preto majú niektoré mačky chute, ktoré je ťažké uspokojiť. Následkom je nepravidelná strava, ktorá môže viesť k problémom s trávením. Nepravidelná a nevyvážená strava môže mať i negatívny vplyv na kvalitu srsti. S radou produktov Exigent vyvinul Royal Canin tri exkluzívne krmivá pre prieberčivé mačky, ktoré uspokoja i tie najnáročnejšie mačky. Na základe najnovších výsledkov výskumov v oblasti akceptácie odpovedajú tieto tri druhy krmiva Exigen individuálnym a prirodzeným potrebám rozdielnych mačiek. Popri Royal Canin Exigent Protein existujú taktiež nasledujúce druhy - týmto nájdu i tie najnáročnejšie mačky to najvhodnejšie krmivo: Royal Canin Exigent 33 Aromatic I keď je mačka mäsožravec, vyberá si svoju potravu v prvom rade podľa vône. Krmivo príjme iba v prípade, že je pre ňu jeho aróma atraktívna. Mačky sú, čo sa vône krmiva týka, veľmi prieberčivé. Exigent 35/30 Mačky hodnotia krmivo taktiež na základe veľkosti, štruktúry a chute, pričom chuť mačky je najmenej vyvinutým zmyslom. Už viac ako 40 rokov je u firmy Royal Canin zviera a jeho zdravie predmetom veľkého záujmu. Výsledkom ich usilovnej práce je okrem iného i rad produktov "Health Nutrition", teda výživa pre zdravé zviera. Pretože iba informácie o skutočnej potrebe živín a rešpekt pred individuálnymi vlastnosťami zvierat vedie k správnemu vývoju a výrobe takej výživy, ktorá tieto potreby úplne pokrýva.

za cenu 102.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce