Royal Canin Exigent 42 - Protein Preference - 2 kg

Royal Canin Exigent 42 - Protein Preference - 2 kg

15.69 €

Hit z katalógu: od populárneho výrobcu Royal Canin - tento hit nájdete vo výpredajové akciu za 15.69 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 3182550767194
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Váš obľúbený produkt, kvalitné značky Royal Canin - tento tovar si môžete kúpiť v úžasnej akcii za 15.69 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. No a to sa jednoducho oplatí.

Vnímaný pocit priamo po prijatí krmiva je u mačiek veľmi výrazný faktor pre výber ďalšieho krmiva. Čím pozitívnejší pocit po prijatí potravy, tým viac bude dávať mačka prednosť tomuto krmivu v budúcnosti. Krmivo pre mačky Royal Canin Exigent 42 - Protein Preference je určené pre prieberčivé mačky s vysokými požiadavkami, pre ktoré je veľmi dôležitý pocit po prijatí potravy: Je dobre prijímaný: Royal Canin Exigent sú granuly pre mačky s extra proteínom. Toto krmivo sa stará svojou štruktúrou, chuťou a arómu o najvyššiu možnú mieru akceptácie u náročných mačiek Pekná srsť: správny pomer výživných látok, predovšetkým biotínu a brutnákového oleja, ktorý je bohatý na omega-6 mastné kyseliny, podporuje peknú a zdravú srsť Udržuje váhu: obsahuje toľko kalórií, koľko je potreba k udržaniu optimálnej váhy. U každej mačky je prirodzená obľuba potravy rozdielna. Druh zvieraťa, rasa a prirodzené preferencie určené návykmi a životnými skúsenosťami, ovplyvňujú výber potravy. Preto majú niektoré mačky chute, ktoré je ťažké uspokojiť. Následkom je nepravidelná strava, ktorá môže viesť k problémom s trávením. Nepravidelná a nevyvážená strava môže mať i negatívny vplyv na kvalitu srsti. S radou produktov Exigent vyvinul Royal Canin tri exkluzívne krmivá pre prieberčivé mačky, ktoré uspokoja i tie najnáročnejšie mačky. Na základe najnovších výsledkov výskumov v oblasti akceptácie odpovedajú tieto tri druhy krmiva Exigen individuálnym a prirodzeným potrebám rozdielnych mačiek. Popri Royal Canin Exigent Protein existujú taktiež nasledujúce druhy - týmto nájdu i tie najnáročnejšie mačky to najvhodnejšie krmivo: Royal Canin Exigent 33 Aromatic I keď je mačka mäsožravec, vyberá si svoju potravu v prvom rade podľa vône. Krmivo príjme iba v prípade, že je pre ňu jeho aróma atraktívna. Mačky sú, čo sa vône krmiva týka, veľmi prieberčivé. Exigent 35/30 Mačky hodnotia krmivo taktiež na základe veľkosti, štruktúry a chute, pričom chuť mačky je najmenej vyvinutým zmyslom. Už viac ako 40 rokov je u firmy Royal Canin zviera a jeho zdravie predmetom veľkého záujmu. Výsledkom ich usilovnej práce je okrem iného i rad produktov "Health Nutrition", teda výživa pre zdravé zviera. Pretože iba informácie o skutočnej potrebe živín a rešpekt pred individuálnymi vlastnosťami zvierat vedie k správnemu vývoju a výrobe takej výživy, ktorá tieto potreby úplne pokrýva.

za cenu 15.69 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce