Royal Canin Exigent 35/30 Savour Sensation - 4 kg

Royal Canin Exigent 35/30 Savour Sensation - 400 g

3.79 €

Diskontný od producenta Royal Canin - tento tovar si môžete zaobstarať v jedinečnej akcii za 3.79 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 3182550717120
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Perfektný od kvalitného výrobcu Royal Canin - tento produkt objednáte s výnimočnou zľavou za 3.79 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Neplaťte inde viac než musíte.

Každá mačka hodnotí chuť, veľkosť a štruktúru granúl podľa svojej osobnej obľuby. Mačky citlivo reagujú na konzistenciu krmiva, ich výber potravy taktiež závisí od stravovacích návykov v minulosti. Krmivo Royal Canin Exigent je určené mačkám, pre ktoré je pocit v papuľke pri žraní rozhodujúcim kritériom pre výber krmiva: Je dobre prijímané: Royal Canin Exigent krmivo pre mačky obsahuje dva odlišné typy granúl, ktoré sú výborne prijímané i náročnejšími mačkami Udržuje váhu: obsahuje toľko kalórií, koľko je potrebných pre udržanie optimálnej váhy Pekná srsť: správny pomer výživných látok, predovšetkým biotínu a brutnákového oleja, ktorý je bohatý na omega-6 mastné kyseliny, podporuje peknú a zdravú srsť U každej mačky je prirodzená obľuba potravy rozdielna. Druh zvieraťa, rasa a prirodzené preferencie určené návykmi a životnými skúsenosťami, ovplyvňujú ich výber potravy. Preto majú niektoré mačky chute, ktoré je ťažké uspokojiť. Následkom je nepravidelná strava, ktorá môže viesť k zažívacím problémom. Nepravidelná a nevyvážená strava môže mať taktiež negatívny vplyv na kvalitu srsti. Royal Canin vyvinul tri exkluzívne krmivá Exigent pre prieberčivé mačky, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie mačky. Na základe najnovších výsledkov výskumov z oblasti akceptácie zodpovedajú tieto tri druhy krmiva Exigent individuálnym a prirodzeným potrebám rozdielnych mačiek. Vedľa Royal Canin Exigent sa dajú zohnať i nasledujúce druhy - i tie najnáročnejšie mačky nájdu to najvhodnejšie krmivo: Exigent 42 Protein Silný vplyv na obľubu potravy u mačky majú prvé pocity mačky po prijatí potravy: čím pozitívnejší pocit po prijatí potravy, tým viac bude dávať mačka prednosť tomuto krmivu v budúcnosti. Royal Canin Exigent Aromatic I keď je mačka mäsožravec, vyberá si svoju potravu predovšetkým podľa vône. Krmivo prijme iba v prípade, že je pre ňu jeho aróma atraktívna. Mačky sú, čo sa vône krmiva týka, veľmi výberavé. Už viac ako 40 rokov je u firmy Royal Canin zviera a jeho zdravie predmetom veľkého záujmu. Výsledkom jej usilovnej práce je aj rad produktov "Health Nutrition", teda výživa pre zdravé zviera. Iba informácie o skutočnej potrebe živín a rešpekt pred individuálnymi vlastnosťami zvierat vedie k správnemu vývoju a výrobe výživy, ktorá tieto potreby úplne kryje.

za cenu 3.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce