Royal Canin Exigent 33 - Aromatic Attraction - 2 kg

Royal Canin Exigent 33 - Aromatic Attraction - 400 g

4.29 €

No a toto chcete: od známej značky Royal Canin - tento hit môžete získať za jedinečnú cenu 4.29 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 3182550767262
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Ponuka pre vás: od populárneho výrobcu Royal Canin - tento tovar si môžete nechať doručiť v úžasnej akcii za 4.29 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Urobte si radosť.

Pre náročné mačky, ktoré sa pri výbere potravy riadia hlavne pachmi a vôňou, je vhodné krmivo Royal Canin Exigent s výraznou a prirodzenou arómou. I keď je mačka mäsožravec, vyberá si svoju potravu v prvom rade podľa vône. Krmivo príjme iba v prípade, že je pre ňu jeho aróma atraktívna. Mačky sú, čo sa vône krmiva týka, veľmi prieberčivé. Royal Canin Exigent 33 - Aromatic Attraction je optimálne prispôsobené potrebám náročných a prieberčivých mačiek: Je dobre prijímané: Royal Canin Exigent Aromatic obsahuje prírodnú pôvodnú arómu, ktorá sa stará o najvyššiu možnú mieru akceptácie u najnáročnejších mačiek. Pekná srsť: správny pomer výživných látok, predovšetkým biotínu a brutnákového oleja, ktorý je bohatý na omega-6 mastné kyseliny, podporuje peknú a zdravú srsť Udržuje váhu: obsahuje toľko kalórií, koľko je potreba k udržaniu optimálnej váhy U každej mačky je prirodzená obľuba potravy rozdielna. Druh zvieraťa, rasa a prirodzené preferencie určené návykmi a životnými skúsenosťami, ovplyvňujú výber potravy. Preto majú niektoré mačky chute, ktoré je ťažké uspokojiť. Následkom je nepravidelná strava, ktorá môže viesť k problémom s trávením. Nepravidelná a nevyvážená strava môže mať i negatívny vplyv na kvalitu srsti. S radom produktov Exigent vyvinul Royal Canin tri exkluzívne krmivá pre prieberčivé mačky, ktoré uspokoja i tie najnáročnejšie mačky. Na základe najnovších výsledkov výskumov v oblasti akceptácie odpovedajú tieto tri druhy krmiva Exigent individuálnym a prirodzeným potrebám rozdielnych mačiek. Popri Royal Canin Exigent - pre mačky citlivé na pachy a vône - sú k dispozícii taktiež nasledujúce druhy - týmto nájdu i tie najnáročnejšie mačky to najvhodnejšie krmivo: Exigent pre mačky náročné na pachy a vône Mačky hodnotia krmivo taktiež na základe veľkosti, štruktúry a chuti, pričom chuť mačky je najmenej vyvinutým zmyslom. Exigent Protein Silný vplyv na obľubu potravy u mačky majú prvé pocity mačky po prijatí potravy: Čím pozitívnejší pocit po prijatí potravy, tým viac bude dávať mačka prednosť tomuto krmivu v budúcnosti. Už viac ako 40 rokov je u firmy Royal Canin zviera a jeho zdravie predmetom veľkého záujmu. Výsledkom ich usilovnej práce je okrem iného aj rad produktov "Health Nutrition", teda výživa pre zdravé zviera. Pretože iba informácie o skutočnej potrebe živín a rešpekt pred individuálnymi vlastnosťami zvierat vedie k správnemu vývoju a výrobe takej výživy, ktorá tieto potreby úplne pokrýva.

za cenu 4.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce