Royal Canin Digest Sensitive v omáčke - 12 x 85 g

Royal Canin Digest Sensitive v omáčke - 12 x 85 g

22.99 €

Jasný hit, od top výrobcu Royal Canin - tento artikel odporúčame v sezónne zľave za 11.19 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 9003579309537
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Prestížny s osvedčenou značkou Royal Canin - tento tovar si môžete zaobstarať v úžasnej akcii za 11.19 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Pri výrobe krmív berie Royal Canin v úvahu všetky parametre týkajúce sa mačiek, ako vek, fyziológiu, rasu, životný štýl a ďalšie špecifiká. Zdravé krmivo Royal Canin Digest Sensitive spĺňa tie najvyššie nároky na kvalitu a obsahuje optimálny pomer živín (ONP), ktoré dospelé mačky (od 1 roku) uprednostňujú. Krmivo Royal Canin Digest Sensitive pomáha mačkám, ktoré majú problémy s trávením. Krmivo ponúka riešenie pre mačky s citlivosťou na krmivo. Royal Canin pritom podporuje zníženie zápachu výkalov Špecifický optimálny pomer živín (ONP) dospelých mačiek vedie k dlhodobej akceptácii. Keďže ani to najlepšie krmivo nepomáha, ak mačke nechutí. Dospelé kastrované mačky sú viac ohrozené tvorbou močových kameňov. Royal Canin Instinctive obsahuje Healthy Urinary System, ktorý pozitívne ovplyvňuje správnu funkciu močových ciest. Znižuje totiž koncentráciu minerálnych látok, z ktorých močové kamene vznikajú. Zdravé kŕmenie s Royal Canin Instinctive dodáva Vašej mačke všetky dôležité živiny pre zdravie a vitalitu. Vďaka vysokému obsahu esenciálnych mastných kyselín bude Vaša mačka žiariť zdravím a primeraný obsah energie prispeje k udržaniu jej ideálnej váhy. Royal Canin Digest Sensitive sú šťavnaté kúsky v lahodnej omáčke. Porciované kapsičky zachovávajú plnú chuť krmiva a vysokú kvalitu živín. Zároveň sa ľahko otvárajú. Mačkami inštinktívne uprednostňovaný - optimálny pomer živín: zdravé krmivo s optimálnym pomerom živín je receptúra, ktorá je prispôsobená individuálnym potrebám mačiek. Optimálny pomer živín sa vzťahuje k rozdeleniu energie, ktorú živiny dodávajú. Zaručuje optimálny pomer bielkovín, tukov a uhľohydrátov. Vďaka tomu je krmivo mačkami veľmi dobre dlhodobo prijímané. Špecifická potreba živín sa u mačiek mení s vekom, ale taktiež s fyziologickými zmenami (gravidita, dojčenie). Mačky majú schopnosť rozpoznať krmivo, ktoré im z hľadiska pomeru živín najviac vyhovuje. Optimálny pomer živín v krmive a know-how Royal Canin garantujú dobré dlhodobé prijatie krmiva mačkami. Mačkám sa Feline Health Nutrition produkty od Royal Canin neomrzia! Nie je preto nutné mačke podávať krmivo s rôznymi príchuťami, pretože u mačiek hrá chuť iba veľmi malú úlohu.

za cenu 11.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce