Royal Canin Dalmatian Adult - výhodné balenie 2 x 12 kg

Royal Canin Dalmatian Adult - výhodné balenie 2 x 12 kg

52.99 €

Prestížny s akostnou značkou Royal Canin Breed - tento artikel je v tento okamih vo výpredajové akciu za 99.99 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

SKU: 3182550765183
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Diskontný s akostnou značkou Royal Canin Breed - tento hit ľahko nájdete extra výhodne za 99.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Dalmatín má priateľskú povahu. Je inteligentný, citlivý, väčšinou veľmi maznavý a mal by byť vychovávaný pozitívne a s láskou. Dalmatíni sú rodinní psi plní života, ale sú veľmi prispôsobiví. Nechá sa trpezlivo pestovať, ale potrebuje aj veľa pohybu. Dôležité je podporovať nielen fyzickú, ale aj psychickú kondíciu. Krmivo by preto malo výborne podporovať a posilňovať funkciu zmršťovania srdcového svalu a jeho zásobenie energiou. Pre tréning duševnej stránky sa hodia schovávacie hry každého typu. Dalmatín sa tiež dobre hodí na psie športy, ako sú agility. Bodky na bielej srsti sú pre dalmatínca typickým prvkom. Zdravá pokožka a dobrá štruktúra srsti by mala byť opatrovaná a podporovaná vitamínmi a aminokyselinami. Suché krmivo Breed Adult pre dalmatíni je špeciálne prispôsobené individuálnym potrebám dospelých dalmatíncov od 15 mesiacov: Zdravé močové cesty: Royal Canin Adult pre dalmatíncov obsahuje vyvážené bielkoviny a nízky obsah purínu, tým podporuje zdravie močových ciest Ochrana pokožky a srsti: Exkluzívny komplex vitamínov B a dvoch aminokyselín podporuje ochrannú funkciu kože a pomáha chrániť proti vysúšaniu. Vitamín A podporuje regeneráciu kožných buniek a produkciu maziva. Mastné kyseliny omega-3 (EPA & DHA) podporujú zdravie pokožky Funkcia srdcového svalu: taurín, L-karnitín a mastné kyseliny omega-3 EPA & DHA môžu pomôcť podporovať a posilňovať funkciu zmršťovania srdcového svalu a jeho zásobovanie energiou Pigmentácia srsti: Aminokyseliny obsahujúce síru a aminokyseliny fenylanalín a tyrosín podporujú intenzitu prirodzeného sfarbenia srsti (typických bodiek) Granuly:   Správne krmivo Vám zaručí optimálny príjem živín pre Vášho psa, úplne podľa jeho špecifických potrieb na stravovanie. Receptúra Royal Canin Breed Adult pre dalmatíncov je koncipovaná a prispôsobená špeciálne potrebám dalmatínov.

za cenu 99.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce