Royal Canin CCN Relax Care Mini - 8 kg

Royal Canin CCN Relax Care Mini - 8 kg

36.99 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza s trendy značkou Royal Canin Care Nutrition - tento tovar si môžete nechať poslať za jedinečnú cenu 36.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

SKU: 3182550895101
Do obchodu

Popis

Royal Canin Care Nutrition

Jasný hit, populárneho výrobcu Royal Canin Care Nutrition - tento hit zoženiete za vynikajúcu cenu 36.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. No a to sa jednoducho oplatí.

Váš pes sa môže cítiť v strese zakaždým, keď sa zmení jeho každodenná rutina. Hlavne udalosti ako je sťahovanie, jazda autom alebo bábätko sú pre neho veľké zmeny, ktoré psa môžu znepokojiť. Psy, ktorým chýba emocionálna vyrovnanosť, sa môžu zrazu začať správať inak: začnú sa izolovať, uťahujú sa do seba alebo sú nepokojné - to všetko môže byť signálom emočnej záťaže. Prispôsobte preto stravu svojho psa, aby ste mu pomohli ustáť zmeny v živote, ktorými prechádza. Royal Canin CCN Relax Care Mini - prehľad:   Komplexné krmivo pre malé, dospelé psy od 10. mesiaca života (1-10kg), žijúce v nepokojnom prostredí Špeciálna receptúra: pomáha oslabiť nepokoj Vašeho psíka Kvalitné, vyvážené suroviny: Váš pes sa po nich bude hneď cítiť lepšie 44% psov vykazuje pokojnejšie správanie pri stresových situáciách, overené a testované od Royal Canin Primeraný rozmer krokiet Krmivo Relax Care je dostupné ako krmivo suché alebo ako pena balená v obale, ktorý udržuje čerstvosť. Oba produkty možno medzi sebou kombinovať. Krokety, teda suché krmivo, môžu mať rôznu veľkosť podľa druhu krmiva, ktoré zvolíte. Zohľadnené boli totiž špeciálne potreby malých, stredných a veľkých psov.

za cenu 36.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce