Royal Canin CCN Mini Light Weight Care - 8 kg

Royal Canin CCN Mini Light Weight Care - 3 kg

16.99 €

Výnimočný tovar, od populárnej značky Royal Canin Care Nutrition - tento hit získate s VIP zľavou pre každého za 16.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Vy tak neplatíte nič naviac!

SKU: 3182550894104
Do obchodu

Popis

Royal Canin Care Nutrition

Trhom osvedčený produkt, od obľúbenej spoločnosti Royal Canin Care Nutrition - tento tovar zakúpite extra výhodne za 16.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

V dnešnej dobe trpí mnoho domácich zvierat nadváhou, čo môže negatívne ovplyvňovať ich kĺby a zdravie. Dostaňte svojho psa do formy vďaka vyváženej, chutnej a zasycujúcej stravy. Niektoré plemená psov majú genetickú predispozíciu k nadváhe alebo prirodzenú tendenciu k chamtivému prejedaniu (napríklad dlhosrstý jazvečík, šeltia, Kavalír King Charles španiel, Cairn teriér, miniatúrny bradáč). So stravou špeciálne prispôsobenou potrebám malých psov s nadváhou môžete týmto faktorom čeliť. Royal Canin Mini Light Weight Care: Kompletné krmivo pre malých (1-10 kg), dospelých psov (od 12. mesiaca veku) so sklonom k nadváhe Obsahuje o 31% menej tuku (ako klasické krmiva); pomáha s udržaním váhy a s jej znižovaním Vysoký obsah bielkovín (30%): pomáha udržať stávajúcu svalovú hmotu a podporuje budovanie svalov Nízky obsah tuku (11%): uľahčuje udržanie ideálnej hmotnosti Rozpustná a nerozpustná vláknina: veľmi dobre psa zasýti Cenné omega-3 a omega-6 mastné kyseliny: podporujú zdravie pokožky a srsti Vášho psa Najvyššia stráviteľnosť: starostlivo vybrané živiny Aj pre vyberavých psov: špeciálna veľkosť, tvar a štruktúra krokiet uľahčuje príjem potravy Krmivo pre psov so sklonom k nadváhe je k dispozícii ako suché krmivo vo forme krokiet alebo ako mousse v kapsičke. Oba produkty možno vzájomne kombinovať. Krokety majú rôzne veľkosti - boli vyvinuté špeciálne pre potreby malých, stredných a veľkých psov.

za cenu 16.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce