Royal Canin CCN Mini Digestive Care - 3 kg

Royal Canin CCN Mini Digestive Care - Výhodné balení 2 x 8 kg

37.99 €

Váš obľúbený produkt, od obľúbeného výrobcu Royal Canin Care Nutrition - tento tovar si môžete zaobstarať v úžasnej akcii za 73.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Neplaťte inde viac než musíte.

SKU: 3182550895057
Do obchodu

Popis

Royal Canin Care Nutrition

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od kvalitnej značky Royal Canin Care Nutrition - tento artikel odporúčame s výnimočnou zľavou za 73.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Ťažkosti s trávením môžu byť naozaj nepríjemné, dokonca aj pre Vášho psa. Strava s vysoko kvalitnými živinami pomáha Vášmu psovi k zdravému tráveniu. Royal Canin Digestive Care Mini je vhodný pre psov do 10 kg. Chutná receptúra je špeciálne navrhnutá pre psov, ktorí majú citlivé trávenie. Royal Canin Mini Digestive Care: Kompletné krmivo pre malých (1-10 kg), dospelých psov (od 10. mesiaca veku) s citlivým trávením Vybraná diétna vláknina: rozpustná a nerozpustná vláknina podporuje kvalitu vylučovania Prebiotiká: podporujú vyváženú a zdravú črevnú flóru Ľahko stráviteľné L.I.P.-bielkoviny: pomáhajú optimálnemu tráveniu Aktívne živiny: vďaka inovatívnemu výrobnému procesu sú stráviteľnejšie Vhodné aj pre vyberavých psov: ľahší príjem potravy vďaka špeciálnej veľkosti, tvaru a štruktúre krokiet 92% psov dosiahlo optimálnu kvalitu stolice, vedecky testované a schválené v inštitúte Royal Canin Krmivo pre psov s citlivým trávením je k dispozícii ako suché krmivo vo forme krokiet alebo ako mousse v kapsičke. Oba produkty možno vzájomne kombinovať. Krokety majú rôzne veľkosti - boli vyvinuté špeciálne pre potreby malých, stredných a veľkých psov.

za cenu 73.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce