Royal Canin CCN Mini Adult Sterilised - výhodné balenie 2 x 8 kg

Royal Canin CCN Mini Adult Sterilised - výhodné balenie 2 x 8 kg

36.99 €

Jasný hit, od kvalitného výrobcu Royal Canin Care Nutrition - tento hit zaobstaráte s úžasnou cenovkou 71.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 3182550807074
Do obchodu

Popis

Royal Canin Care Nutrition

No a toto chcete: čo nám dodáva Royal Canin Care Nutrition - tento produkt objednáte za výhodnú cenu 71.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Po kastrácii sa metabolizmus Vášho psa spomalí a ten radšej odpočíva na pohovke, než aby vyvádzal vonku. Napriek tomu každé jedlo sníva s veľkou chuťou. Royal Canin CCN Sterilised Mini krmivo pre psov je špeciálne prispôsobené nutričným potrebám kastrovaných psov malých plemien (1-10 kg). Je vhodný pre psov od 10 mesiacov veku. Royal Canin Mini Adult Sterilized: Kompletné krmivo pre kastrovaných psov malých plemien (1-10 kg), vhodné od 10 mesiacov veku Vysoký obsah bielkovín (30%): pomáha udržať stávajúcu svalovú hmotu a podporuje budovanie svalov Nízky obsah tuku (13%): uľahčuje udržanie ideálnej hmotnosti Vysoko kvalitné živiny: podporujú vitalitu Vášho psa So zasýcujúcou vlákninou: uspokojí hlad, obmedzí kŕmenie maškŕt Nízkokalorické: o 14% menej kalórií než bežné krmivo, vedecky testované a dokázané v inštitúte Royal Canin Upravená veľkosť krokiet Krmivo pre kastrovaných psov je k dispozícii ako suché krmivo vo forme krokiet alebo ako mousse v kapsičke. Oba produkty možno vzájomne kombinovať. Krokety majú rôzne veľkosti - boli vyvinuté špeciálne pre potreby malých, stredných a veľkých psov.

za cenu 71.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce