Royal Canin CCN Medium Light Weight Care - výhodné balenie 2 x 10 kg

Royal Canin CCN Medium Light Weight Care - výhodné balenie 2 x 10 kg

44.99 €

Výnimočný tovar, od firmy Royal Canin Care Nutrition - tento artikel objednávajte takmer zadarmo za 87.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

SKU: 3182550903721
Do obchodu

Popis

Royal Canin Care Nutrition

Kvalitný originálne od labelu Royal Canin Care Nutrition - tento hit získate vo výhodnej akcii za 87.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

V dnešnej dobe má mnoho domácich zvierat nadváhu, ktorá zaťažuje kĺby a môže negatívne ovplyvňovať zdravie. Pomôžte svojmu psovi zostať v kondícii s vysoko kvalitnými živinami špeciálne navrhnutými pre udržanie telesnej hmotnosti. Royal Canin Medium Light Weight Care: Kompletné krmivo pre stredne (11-25 kg), dospelých psov (od 12. mesiaca veku) so sklonom k nadváhe Obsahuje o 21% menej tuku (ako klasické krmiva): pomáha k udržaniu alebo zníženiu hmotnosti Vysoký obsah bielkovín (27%): pomáha udržať stávajúcu svalovú hmotu a podporuje budovanie svalov Nízky obsah tuku (11%): uľahčuje udržanie ideálnej hmotnosti Rozpustná a nerozpustná vláknina: veľmi dobre psa zasýti Cenné omega-3 a omega-6 mastné kyseliny: podporujú zdravie pokožky a srsti Vášho psa Najvyššia stráviteľnosť: starostlivo vybrané živiny Aj pre vyberavých psov: špeciálna veľkosť, tvar a štruktúra krokiet uľahčuje príjem potravy Krmivo pre psov so sklonom k nadváhe je k dispozícii ako suché krmivo vo forme krokiet alebo ako mousse v kapsičke. Oba produkty možno vzájomne kombinovať. Krokety majú rôzne veľkosti - boli vyvinuté špeciálne pre potreby malých, stredných a veľkých psov.

za cenu 87.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce