Royal Canin CCN Medium Digestiv Care - 3 kg

Royal Canin CCN Medium Digestiv Care - výhodné balenie 2 x 10 kg

43.99 €

V akcii je práve teraz pochádzajúce od značky Royal Canin Care Nutrition - tento artikel pořizujte za jedinečnú cenu 83.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 3182550893800
Do obchodu

Popis

Royal Canin Care Nutrition

Príjemné pocity nadväzujúci od populárnej značky Royal Canin Care Nutrition - tento produkt máte na dosah ruky extra lacno za 83.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Tráviace problémy sú naozaj nepríjemné, dokonca aj pre Vášho psa. Zdravý črevný trakt znamená, že sa Váš pes bude cítiť lepšie a že vstrebá najvyššie možné množstvo živín, ktoré potravu príjme. To môže významne prispieť k pohode Vášho psa. Krmivo Royal Canin CCN Digestive Care Medium je vhodné pre psov s hmotnosťou od 11 do 25 kg a je špeciálne navrhnuté pre psov, ktorí sú náchylní k citlivému tráveniu. Royal Canin Medium Digestive Care: Kompletné krmivo pre stredne (11-25 kg), dospelých psov (od 12. mesiaca veku) s citlivým trávením Vybraná diétna vláknina: rozpustná a nerozpustná vláknina podporuje kvalitu vylučovania Prebiotiká: podporujú vyváženú a zdravú črevnú flóru Ľahko stráviteľné L.I.P.-bielkoviny: pomáhajú optimálnemu tráveniu Aktívne živiny: vďaka inovatívnemu výrobnému procesu sú stráviteľnejšie Vhodné tiež pre vyberavých psov: ľahší príjem potravy vďaka špeciálnej veľkosti tvaru a štruktúre krokiet 91% psov dosiahlo optimálnu kvalitu stolice, vedecky testované a schválené v inštitúte Royal Canin Krmivo pre psov s citlivým trávením je k dispozícii ako suché krmivo vo forme krokiet alebo ako mousse v kapsičke. Oba produkty možno vzájomne kombinovať. Krokety majú rôzne veľkosti - boli vyvinuté špeciálne pre potreby malých, stredných a veľkých psov.

za cenu 83.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce