Royal Canin CCN Health Nutrition Dermacomfort Medium - 10 kg

Royal Canin CCN Health Nutrition Dermacomfort Medium - 10 kg

79.99 €

Perfektný čo berieme od značky Royal Canin Care Nutrition - tento tovar si môžete zaobstarať výhodne za 42.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

SKU: 3182550773836
Do obchodu

Popis

Royal Canin Care Nutrition

Zákazníkmi odporúčaný tovar, pochádzajúce od značky Royal Canin Care Nutrition - tento artikel čaká na vás za vynikajúcu cenu 42.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Pokožka je najväčším orgánom psa a plní mnoho dôležitých úloh a funkcií zaisťujúcich optimálny zdravotný stav. Okrem iného pokožka chráni telo pred vysušením, pred baktériami a plesňami, pred vonkajšími vplyvmi a poranením, pôsobí ako úložisko dôležitých tukov a vitamínov a plní senzorické funkcie. Preto by aj pokožke psa mala byť venovaná náležitá pozornosť. Svrbenie a škrabanie, suchá koža, mastná srsť aj lupiny sú neklamné príznaky, že niečo nie je v poriadku. To by sme nemali prehliadať, ak nechceme narušovať dobrý zdravotný stav psa. S krmivom Royal Canin Health Nutrition Dermacomfort môžete zohľadniť tieto špeciálne potreby vo výžive Vášho psa. Royal Canin Dermacomfort sa zameriava na senzitívnu a citlivú pokožku a pomáha zlepšovať a posilňovať zdravie pokožky. Výhody krmiva Royal Canin CCN Health Nutrition Dermacomfort Medium: Pre stredne veľké psy s citlivou pokožkou Posilňuje ochrannú funkciu kože Pomáha podporovať zdravie pokožky Znižuje podráždenie kože a svrbenie S vybranými zdrojmi bielkovín, špeciálne pre psov s citlivou pokožkou S odolnými mastnými kyselinami Omega-3 a Omega-6, pôsobí pozitívne na kožu a srsť Obmedzenie problémov s pokožkou a viditeľné výsledky už po jednom mesiaci používania Menej škrabania, menej svrbenia Krmivo Royal Canin CCN Health Nutrition Dermacomfort Mediumponúka Vášmu psovi optimálnu receptúru pre zlepšenie pokožky a srsti. U citlivých psov sa prejaví viditeľné zlepšenie a obmedzené svrbenie a škrabanie už po jednom mesiaci. Podporujte s krmivom Royal Canin Dermacomfort špecifické potreby výživy Vášho psa.

za cenu 42.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce