Royal Canin Cavalier King Charles Adult - výhodné balenie 2 x 7

Royal Canin Cavalier King Charles Adult - výhodné balenie 2 x 7,5 kg

39.99 €

Tradičný bestseller, od obľúbeného výrobcu Royal Canin Breed - tento hit nájdete v jedinečnej akcii za 75.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

SKU: 3182550755368
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Váš obľúbený tovar, kvalitné značky Royal Canin Breed - tento produkt kúpite v úžasnej akcii za 75.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Kavalieri sú aktívne, veselé a prispôsobivé bytosti, ktoré sú obľúbenými a poslušnými sprievodcami človeka. Vďaka svojmu viac pokojnému životnému štýlu majú pri nedostatku pohybu často sklon k nadváhe. Tiež majú zvýšené riziko slabosti srdcového svalu - Endokardióza. Cavalier King Charles Španiel má dlhú, hodvábnu a mäkkú srsť, ktorá by mala byť zvýraznená prirodzenou pigmentáciou. King Charles Španiel má malú čeľusť a stesnené zuby, ktoré potrebujú špeciálnu starostlivosť. Granuly Royal Canin Breed Cavalier King Charles Adult pre dospelých psov od 10 mesiacov zohľadňujú všetky špecifické vlastnosti: Posilnenie funkcie srdcového svalu: kontrakčná sila srdcového svalu je optimálne podporovaná špeciálnym komplexom vitamínov a antioxidantov (horčík, sodík, draslík, arginín, EPA & DHA, taurín, L-Carnitín, vitamín E a C, polyfenoly z hrozna a zeleného čaju) Zvláštna receptúra pre ideálnu hmotnosť: nedostatok pohybu môže viesť k nadváhe, nízky obsah tuku 14% uľahčuje udržanie ideálnej hmotnosti, L-Carnitín mobilizuje vlastnú tukovú zásobu Zvýraznenie farby srsti: receptúra zohľadňuje všetky dôležité živiny a vitamíny, ktoré sú nutné pre optimálnu starostlivosť a sfarbenie srsti Optimálny príjem potravy: granuly ergonomického tvaru uľahčujú príjem potravy a nútia psov k intenzívnemu hryzeniu Granuly:   Royal Canin Calavier King Charles Spaniel Adult sú granuly pre dospelých King Charles Španiel. Špeciálna receptúra je prispôsobená požiadavkám tejto rasy.

za cenu 75.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce