Royal Canin British Shorthair - 4 kg

Royal Canin British Shorthair - 10 kg

116.99 €

Hit z katalógu: od výrobcu Royal Canin Breed - tento tovar si môžete objednať s výnimočnou zľavou za 57.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Zaraďte sa k spokojným klientom.

SKU: 3182550756464
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Hit poslednej doby, s trendy značkou Royal Canin Breed - tento artikel odporúčame s extra zľavou za 57.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

British Shorthair - sú mačky s noblesou. Ich elegantná postava, zvýraznená neuveriteľne hustou, krátkou srsťou, dodáva britským krátkosrstým mačkám neobyčajný šarm plyšového medvedíka! Okrem elegantnej postavy sa tieto mačky vyznačujú ako pokojné, trpezlivé stvorenia! Mačky týchto rás sa rady túlia a majú takmer upokojujúce účinky. Starostlivosť o mohutné telo: silné, dobre formované telo britských krátkosrstých mačiek vyžaduje inú starostlivosť, hlavne čo sa svalstva a kĺbov týka, než telo ľahkých mačiek Kontrola veľkosti srdca: britské krátkosrsté mačky môžu trpieť dedičným ochorením hypertrofickej kardiomyopatie. Túto chorobu je možné diagnostikovať ultrazvukom Royal Canin British Shorthair je krmivo špeciálne prispôsobené potrebám britských krátkosrstých mačiek (od 12 mesiacov): Posilnenie svalstva a zdravie kĺbov: udržuje svalstvo a vďaka optimálnemu vyváženému obsahu bielkovín (34%), L-karnitínu, chondroitínu, glukosamínu a omega-3 mastných kyselín (EPA & DHA) chráni kĺby Zlepšená ústna a zubná hygiena: prídavok látok, ktoré viažu cheláty vápnika a jedinečná forma, veľkosť a textúra granúl prispievajú k udržaniu chrupu v dobrom stave Podpora funkcie srdca: optimálne, vyvážené množstvo taurínu, L-karnitínu, EPA/DHA a antioxidantov podporujú funkciu srdcového svalu L-lysín pre optimálnu ochranu: dýchacie cesty mačiek sú veľmi často napádané herpes vírusmi. Doplnok krmiva L-lysín brzdí intenzitu prenosu vírusov a znižuje stupeň závažnosti symptómov ochorení spôsobených herpes vírusmi Britské krátkosrsté mačky majú sklon k prehĺtaniu nerozhrýzaných častí krmiva. Špeciálna veľkosť a veľmi tvrdá textúra granúl podnecujú mačku k intenzívnemu hryzeniu a zaisťujú spomalenie príjmu potravy: Feline Breed Nutrition – je dôležitým pokrokom - v oblasti potravy pre mačky zohľadňuje krmivo Royal Canin všetky parametre, ktoré mačky od seba odlišujú: vek, spôsob života, špeciálna citlivosť atď. Pred 10 rokmi dal Royal Canin novú dimenziu svojej vízii o špičkovom výkone: rad produktov špeciálne pre čistokrvné mačky. Feline Breed Nutrition je celosvetovo jedinečnou skupinou produktov určených špeciálne pre čistokrvné mačky.

za cenu 57.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce