Royal Canin Breed Persian - 12 x 85 g

Royal Canin Breed Persian - 12 x 85 g

20.99 €

Toto si zamilujete: od top značky Royal Canin Breed - tento artikel neprepásnite pri práve prebiehajúcej akcii za 10.29 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

SKU: 9003579001165
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Dnes sme vybrali: od obľúbenej značky Royal Canin Breed - tento tovar si môžete kúpiť za výhodnú cenu 10.29 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

V minulosti bolo toto plemeno veľmi obľúbené u bohatých a krásnych ľudí, ale aj dnes patria perzské mačky medzi najznámejšie mačacie plemena. Kvôli neobvyklej srsti a guľatej hlave má toto priateľské stvorenie úplne zvláštne nároky. Royal Canin Breed Persian je šťavnaté krmivo určené špeciálne perzským mačkám. Typickým znakom perzskej mačky je krásna, dlhá srsť s hustou podsadou. Špeciálny komplex živín s omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami napomáha znižovať podráždenie pokožky, posilňuje ochrannú funkciu pokožky a intenzitu farby a hebkosti srsti. Špeciálna vláknina napomáha vylučovaniu prehltnutých chlpov a prirodzeným spôsobom predchádza tvorbe chumáčov chlpov. Optimálny obsah minerálov udržuje pH moču na nízkej hodnote, podporuje činnosť vylučovacieho systému a predchádza ochoreniu močových ciest. Ľahko stráviteľné bielkoviny a prebiotická vláknina prispieva k rovnováhe črevnej flóry. Kúsky mäsa v tvare madlá sú upravené pre sublingválny príjem potravy (spodná strana jazyka)brachycefálneho plemena s plochým tvarom tváre. Čo najväčšia kontaktná plocha pre jazyk umožňuje jednoduchú konzumáciu a žuvanie krmiva. Royal Canin Breed Persian v krátkom prehľade:   Vlhké krmivo špeciálne pre perzské mačky od 12 mesiacov Komplex živín s omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami: napomáhajú znižovať podráždenie pokožky, posilňujú ochrannú funkciu pokožky a posilňujú farbu a hebkosť srsti Špeciálna vláknina: bráni tvorbe bezoárov a podporuje vylučovanie prehltnutých chlpov Optimálny obsah minerálov: chránia citlivé močové cesty pred ochorením Ľahko stráviteľné bielkoviny a prebiotická vláknina: prispieva k stabilite črevnej mikroflóry Kúsky mäsa v tvare mandlí: upravené špeciálne pre plochý profil hlavy perzských mačiek, uľahčujú príjem potravy a žuvanie   Miešanie krmiva - chytrá kombinácia: Kombinácia vlhkého a suchého krmiva zlučuje pozitívne vlastnosti oboch krmív. Vlhké krmivo mačkám veľmi chutí, poskytuje organizmu mačky dôležité živiny a podporuje vysoký obsah tekutín v obličkách a močovom trakte. 100 g kapsička vlhkého krmiva pokrýva polovicu denných potrieb tekutín! Suché krmivo zodpovedá prirodzenému správaniu mačky, kedy konzumuje počas dňa malé množstva potravy. Okrem starostlivosti o zuby a ďasná je ďalším plusom suchého krmiva vysoká koncentrácia živín, napr. bielkovín alebo vlákniny. Mnoho štúdií potvrdzuje, že kombinácia vlhkého a suchého krmiva podporuje ako prírodu, tak zdravie mačiek! Zodpovedajúce suché krmivo k vlhkému krmivu Royal Canin Breed Persian nájdete tu: Royal Canin Persian

za cenu 10.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce