Royal Canin Breed Bulldog 24 Adult - 3 kg

Royal Canin Breed Bulldog 24 Adult - 12 kg

49.99 €

Hit z katalógu: od originálneho výrobcu Royal Canin Breed - tento artikel pořizujte za výhodnú cenu 48.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Urobte si radosť.

SKU: 3182550719803
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Ponuka pre vás: čo nám dodáva Royal Canin Breed - tento produkt objednáte vo výpredajové akciu za 48.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Anglický buldog je pokojný, vyrovnaný rodinný pes a druh so zlatým srdcom. Špeciálny tvar hlavy s krátkou tvárovou časťou a predhryzom má za následok zúženie dýchacích ciest. Námaha pri dýchaní môže ovplyvniť trávenie. Taktiež príjem potravy je vďaka zvláštnemu tvaru hlavy sťažený. Koža buldogov má početné prehyby, ktoré môžu uzavierať teplo a vlhkosť. Svojou stavbou tela majú buldogy sklony k citlivým kĺbom, ktoré vyžadujú špeciálnu ochranu. Royal Canin Breed Bulldog 24 krmivo pre psov je špeciálne prispôsobené požiadavkám dospelých anglických buldogov od 12 mesiacov:   Ochrana kože a pekná srsť:Vďaka hodnotným vitamínom a aminokyselinám je posilnená obranná funkcia kože a zachovaná prirodzená krása srsti anglických buldogov Posilnenie kĺbov: Vysoký podiel chondroitínu a glukosamínu napomáha posilneniu a ochrane kĺbov a môže podporiť obmedzenie hmotnosti. Zápalové mechanizmy a oxidačné straty sú potlačené pomocou Omega 3- mastných kyselín EPA a DHA Optimálny príjem krmiva: Ergonomicky vytvorené granuly uľahčujú príjem krmiva a anglické buldogy sú povzbudzované k intenzívnejšiemu hryzeniu Podporuje starostlivosť o zuby a napomáha lepšiemu zdraviu zubov Optimálne trávenie: Zamedzuje nežiaducim bakteriálnym procesom kvasenia vďaka veľmi malému množstvu nestrávených bielkovín a prísunu rastlinných vlákien pre lepšiu tráviacu hygienu   granuly:

za cenu 48.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce