Royal Canin Bichon Frise - 1

Royal Canin Bichon Frise - 1,5 kg

18.99 €

Trendy od top výrobcu Royal Canin Breed - tento hit získate za mimoriadne nízku cenu 9.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

SKU: 3182550813242
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Veľmi žiadaný produkt, od Royal Canin Breed - tento produkt máte na dosah ruky za vynikajúcu cenu 9.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Bichon Frise je temperamentný a zároveň mierny pes. Je známe, že je veľmi učenlivý a jednoducho sa cvičí, a tým je obľúbený ako rodinný pes. Bišón je veľmi trpezlivý, odvážny a ostražitý pes s jemnou, hodvábnou a mierne vlnitou srsťou. Royal Canin Breed Bichon Frise ponúka špeciálne zloženie, ktoré môže pozitívne pôsobiť na regeneráciu kožnej bariéry, a tým prispievať k zdraviu kože. Obohatené o EPA & DHA, vitamín A a omega-3-mastné kyseliny prispieva navyše k peknej srsti. Plemeno bišón je známe tým, že má sklony k ochoreniam močových ciest. Royal Canin Breed Bichon Frise podporuje špeciálnou receptúrou psov v pití. Zvýšený príjem tekutín riedi moč, čo má pozitívny vplyv na zdravie močových ciest. Borákový olej prispieva k látkovej výmene a spolu s ostatnými zložkami napomáha udržovať ideálnu hmotnosť psa. Špeciálna štruktúra granúl môže podporovať zubnú hygienu a znižovať tvorbu zubného kameňa. Zloženie podporuje regeneráciu kožnej bariéry a zlepšenie zdravia kože EPA & DHA, vitamín A a omega-3-mastné kyseliny pre peknú a zdravú kožu Jedinečná receptúra podporuje zdravie močových kameňov Špecifické zloženie kombinované s prídavkom borákového oleja pre udržanie ideálnej hmotnosti Špeciálne prispôsobená štruktúra granúl s prídavkom vápnika pre zníženie tvorby zubného kameňa

za cenu 9.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce