Royal Canin Babydog milk - Dvojité balení 2 x 2 kg (10 vreciek à 400 g)

Royal Canin Babydog milk - Dvojité balení 2 x 2 kg (10 vreciek à 400 g)

77.99 €

Váš obľúbený produkt, od obľúbeného výrobcu Royal Canin Size - tento hit môžete zaobstarať v akcii za 75.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

SKU: 3182550768658
Do obchodu

Popis

Royal Canin Size

Hit poslednej doby, populárneho výrobcu Royal Canin Size - tento produkt dodávame s neuveriteľnou zľavou za 75.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

V tomto produkte je ako zdroj bielkovín použité mlieko a preto je Babydog milk veľmi dobre prijímané. Nízky obsah laktózy v mliečnom prášku zaisťuje dobrú znášanlivosť. Šteňatá nemôžu z počiatku tráviť škrob, pretože táto schopnosť sa pomaly vyvíja až v neskoršom veku. Preto neobsahuje Babydog milk žiadny škrob. Royal Canin Babydog milk je veľmi podobné prírodnému materskému mlieku. Vďaka mikrogranulovej štruktúre dochádza už počas 5 sekúnd k rozpusteniu a v mlieku sa netvoria vločky. Kvalitná náhrada materského mlieka od Royal Canin pre výživu šteniat bez matky alebo k dokrmovaniu veľkých šteniat (od 1. dňa do 2. týždňa). Nízky obsah laktózy je výborne znášaný. Obsiahnutý komplex antioxidantov (vitamín E a C, luteín, taurín) a mannan oligosacharidy podporujú ešte na úplne vyvinutý imunitný systém šteniat.

za cenu 75.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce