Rocco Mealtime - hovädzie - 5 x 1 kg

5.29 €

No a toto chcete: od známej značky Rocco - tento produkt máte na dosah ruky za bombastickú cenu 23.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 4062911000353
Do obchodu

Popis

Rocco

Ponuka pre vás: s osvedčenou značkou Rocco - tento produkt máte na dosah ruky v sezónne zľave za 23.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!

Rocco Mealtime suché krmivo je pevná mäsitá potrava pre dospelé psy. Kompletné krmivo pozostáva z min. 70 % z vybraných živočíšnych zložiek a neobsahuje žiadne pridané obilniny. Mäso a vnútornosti vysokej kvality sú spracované spôsobom, ktorý uchováva intenzívnu chuť mäsa a živiny, a to pre radosť vášho štvornohého milovníka mäsa! Rocco – mäsitá potrava – konečne aj ako suché krmivo! Množstvom čerstvého mäsa a vnútorností teší mokré krmivo Rocco svojich fanúšikov už viac ako 10 rokov. Teraz sa produktov Rocco nemusia vzdať ani štvornohí priatelia suchého krmiva. Receptúra bez obilnín s min. 70 % živočíšnych zložiek presvedčí kvalitným zložením a starostlivým výberom prísad. Čerstvé mäso a zelenina sú kombinované tak, aby boli intenzívna chuť a dobrá stráviteľnosť zaručené. Celkový pomer zvieracích živočíšnych zložiek krmiva Rocco Mealtime predstavuje 70 % a zabezpečuje tak prísun cenných proteínov. Kvalitné suché krmivo neobsahuje obilniny, vďaka čomu je veľmi dobre stráviteľné a preto vhodné aj pre zvieratá, ktoré majú problémy so znášanlivosťou obilnín. Ako zdroj sacharidov obsahuje krmivo Rocco Mealtime ľahko stráviteľné zemiaky, ako aj chutnú zeleninu. Rybací olej prospieva zdravej koži a žiarivej srsti, a pridaný extrakt zo slávky zelenoústej zdravým kĺbom. Týmto krmivo Rocco Mealtime presvedčí: kompletné krmivo pre dospelé psy 70 % živočíšnych zložiek pre vyrovnaný pomer proteínov a tukov, ako aj ideálne zásobovanie zvieracími bielkovinami vysoký podiel mäsa pre výdatnú lahodnú chuť a najlepšiu možnú znášanlivosť receptúra bez obilnín: zemiaky ako hlavný zdroj sacharidov, ľahko stráviteľné rybací olej: bohatý na omega 3 a 6 mastné kyseliny, dôležitý pre vyrovnanú výživu a vitalitu, prospieva žiarivej srsti a zdravému metabolizmu kože extrakt zo slávky zelenoústej: bohatý na chondroitín a glukosamín, na podporu kĺbov a zachovanie kĺbovej chrupavky kompaktné a vyvážené: pre optimálne vyváženie živín Rocco Mealtime presvedčí všetkých fanúšikov mäsa. Kvalitné kompletné krmivo pre dospelé psy všetkých rás je dostupné v nasledujúcich veľkostiach: 1 kg, 12 kg a 24 kg (2 x 12 kg).

za cenu 23.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce