Rocco hovädzí bachor zelený - 5000 g

Rocco hovädzí bachor zelený - 5000 g

45.99 €

Poctivý výrobok, čo nám dodáva Rocco - tento artikel objednávajte za takmer veľkoobchodnú cenu 45.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4260077045540
Do obchodu

Popis

Rocco

Diskontný od značky Rocco - tento produkt posielame v časovej obmedzenej zľave za 45.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Dobrá správa: Populárne Rocco prírodné snacky majú nový vzhľad! Vo fáze prechodu môže Vaša objednávka zahŕňať výrobky v starom a novom balení! Rocco Naturals sú sušené žuvacie výrobky vyrobené zo 100% hovädzieho mäsa. Sú sušené pri teplote 130 stupňov v teplovzdušnej peci. Vďaka tomu sú chrumkavé a vznikajú bez umelých farbív a konzervačných látok. Vyznačujú sa vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom uhľohydrátov. Vďaka nízkemu obsahu tuku sú dobrou bezobilninovou odmenou. Ich tuhá až tvrdá konzistencia posilňuje čeľuste a žuvacie svaly. Vzhľadom k stupňu tvrdosti sú tiež vhodné pre dlhodobejšie zamestnanie Vášho psa. Pretože ide o prírodné produkty, môže dochádzať k odchýlkam veľkosti a farieb. Sušený zelený hovädzí bachor od Rocco je chrumkavý žuvací snack, ktorý je u psov vďaka svojej typickej vôni veľmi obľúbený. Proces sušenia jemne odstraňuje vodu z čerstvého bachora, čím zostanú živiny zachované. Vďaka svojmu drsnému povrchu podporuje tento prírodný snack starostlivosť o zuby. Je dobre znášaný a ľahko stráviteľný. Rocco hovädzí bachor zelený: 100% hovädzie mäso bez umelých farbív a konzervačných látok chrumkavá konzistencia mechanické čistenie zubov intenzívna aróma dobre znášané vhodné pre všetky psy Upozornenie: Tento produkt sa nedá dodať do Švajčiarska!

za cenu 45.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce