Rocco Diet Care Hypoallergen konské - 24 x 400 g

41.99 €

Tradičný bestseller, s trendy značkou Rocco - tento produkt dodávame pri časovo obmedzenej akcii za 41.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 4260358519913
Do obchodu

Popis

Rocco

Dnes sme vybrali: s osvedčenou značkou Rocco - tento produkt dodávame po zľave za 41.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Rocco Diet Care Hypoallergen je mäsové krmivo podporujúce zníženie prejavov intolerancie surovín a živín vďaka vybraným zdrojom bielkovín a sacharidov a prispievajúce k správnej funkcii pokožky pri dermatóze a nadmernom vypadávaní srsti vďaka vysokému obsahu esenciálnych mastných kyselín. Rocco Diet Care Hypoallergen je diétne kompletné krmivo zodpovedajúce špeciálnym potrebám psov, ktorí trpia potravinovou neznášanlivosťou, ako sú alergie a intolerancie . Tie sa prejavujú príznakmi ako je zvracanie, hnačka, ale aj dermatóza, ako je svrbenie alebo vypadávanie srsti. Pre zmiernenie týchto príznakov je dôležité prispôsobiť stravu týmto požiadavkám a prejsť na špeciálnu diétu. Receptúra krmiva obsahuje zložky, ktoré majú nízky alergénny potenciál. Pre zníženie reakcií na neznášanlivosti obsahuje toto vlhké krmivo iba jeden živočíšny zdroj bielkovín. Obilniny niesú do krmiva pridávané, ako rastlinná zložka boli použité ľahko stráviteľné sladké zemiaky. Ľanový olej dodáva organizmu cenné omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a pomáha eliminovať kožné reakcie. Prednosti krmiva Rocco Diet Care Hypoallergen: Diétne kompletné krmivo pre dospelých psov Pri citlivom tráviacom trakte a potravinových neznášanlivostiach Na zmiernenie symptómov ako je hnačka, zvracanie, vypadávanie srsti a svrbenie ako následky potravinových neznášanlivosti Obmedzený počet surovín pre minimalizáciu alergénneho potenciálu Jediný zdroj bielkovín: konské ako jediný živočíšny zdroj bielkovín, nízkotučné a ľahko stráviteľné S cennými vitamínmi a minerálnymi látkami pre vyváženú výživu Bez obilnín a lepku Transparentné vymenovanie použitých surovín Bez chemických farbív a ochucovadiel Vyrobené v Nemecku Upozornenie: Tento výrobok teraz dostupný vo Švajčiarsku!

za cenu 41.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce