Rocco Cubes - kačacie s rybou 150 g

3.19 €

Akostný od originálneho výrobcu Rocco - tento tovar zakúpite s VIP zľavou pre každého za 3.19 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 4260358516998
Do obchodu

Popis

Rocco

Príjemné pocity nadväzujúci od obľúbenej spoločnosti Rocco - tento produkt doručujeme v časovej obmedzenej zľave za 3.19 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. No a to sa jednoducho oplatí.

Rocco Cubes sú malé snacky v tvare kostičiek s veľkým motivačným potenciálom: Delikátne filety z kuracích pŕs, preložené jemnými plátkami z aromatickej tresky tmavé nie len poteší chuťové bunky Vášho miláčika, ale tiež ho inšpirujú k veľkým výkonom. Lahodné sústa možno ľahko vziať so sebou a pretože sú ľahko žuvateľné, sú ideálnym pomocníkom pre úspešný výcvik. Rocco Cubes sú dostupné v nasledujúcich variantoch: Kuracie viac ako 70 % šťavnatého kuracieho mäsa preloženého jemnou treskou tmavou – ideálny snack pre nízkotučný zážitok Kačacie viac ako 70 % delikátneho kačacieho mäsa preloženého jemnou treskou tmavou – výnimočný zážitok pre vyberavé psy Rocco Cubes – úplne výnimočný mäsovú maškrtu, ktorú bude Váš pes milovať! Tento výrobok nie je dostupný vo Švajčiarsku!  

za cenu 3.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce