Rocco Bars žuvacie tyčinky - Medium (4 kusy à 24 cm)

Rocco Bars žuvacie tyčinky - Medium (4 kusy à 24 cm)

4.79 €

Jasný hit, od známeho výrobcu Rocco - tento produkt obchodujeme vo zľavové akciu za 4.79 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4260358518848
Do obchodu

Popis

Rocco

Unikátny pochádzajúce od značky Rocco - tento tovar si môžete zakúpiť takmer zadarmo za 4.79 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Rocco Bars sú bezobilninové žuvacie tyčinky z hovädzieho mäsa. Intenzívna mäsová chuť a chrumkavá žuvacia konzistencia robí z týchto nízkotučných tyčiniek optimálny interaktívny snack. Sú vhodnou bezzápachovou alternatívou k volskému býkovi a doprajú Vášmu štvornohému miláčikovi dlhé chvíle intenzívneho žuvania. Tyčinky majú silnú konzistenciu a obsahujú veľké množstvo hovädzieho. Psa zabaví tento snack na dlhú dobu. Rocco Bars sú dostupné v 3 veľkostiach a sú preto vhodné pre mnoho psích plemien a veľkostí: - Small: 6 x 12 cm - Medium: 4 x 24 cm - Large: 3 x 50 cm Čím sú snacky Rocco Bars tak jedinečné: 94,5% hovädzieho Iba jeden zdroj živočíšnych bielkovín Bezobilninová receptúra Vyrobené v Nemecku Upozornenie: Tento produkt nie je dostupný vo Švajčiarsku!

za cenu 4.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce