RINTI Singlefleisch Exclusive 24 x 800 g - Koňské

67.99 €

V akcii je práve teraz od značky RINTI - tento produkt kúpite s extra zľavou za 59.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 4000158940643
Do obchodu

Popis

RINTI

Prvotriedný s trendy značkou RINTI - tento tovar si môžete nechať poslať v sezónne zľave za 59.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

RINTI Singlefleisch je špeciálne kompletné krmivo, ktorého receptúra zodpovedá potrebám nutrične citlivých a alergických psov. Výrobca vsadil na jeden zdroj bielkovín (single-protein), pretože mnohé psy reagujú na niektoré druhy mäsa neznášanlivosťami. Krmivo neobsahuje obilniny, ovocie ani zeleninu. Krmivo RINTI je zložené výhradne z kvalitného lahodného mäsa a vnútorností. Je vhodné tiež ako výlučná diéta alebo ho možno kombinovať so zeleninou a ryžovými vločkami. Jahňacie mäso je v krmivách pre psy zriedka využívaný zdroj bielkovín a má nízky alergénny potenciál. Vďaka jedinému druhu mäsa sa krmivo vyznačuje vysokou znášanlivosťou a obľúbia si ho aj nutrične citlivé psy, ktoré sú často vyberavé. RINTI Singlefleisch v krátkom prehľade: Kompletné krmivo pre dospelé psy Vhodné pre alergické a nutrične citlivé psy Jeden zdroj bielkovín: každá varianta obsahuje len jeden živočíšny druh, pre optimálnu znášanlivosť Bez: obilnín, sóje, rastlinných a umelých prísad Prvotriedna kvalita mäsa: s celými kúskami mäsa S cennými minerálnymi látkami: Vynikajúca znášanlivosť: vhodné aj pre vyberavé psy Ideálne ako výlučná diéta alebo v kombinácii so zeleninou alebo obilninovými vločkami Zmiešané balenie so 4 druhmi obsahuje: 6 x Koňské 6 x Kuracie 6 x Kačacie 6 x Hovädzie

za cenu 59.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce