RINTI Singlefleisch 6 x 400 g - Kuracie

RINTI Singlefleisch 6 x 400 g - Kuracie

7.99 €

V zľave je od top výrobcu RINTI - tento tovar si môžete nechať dodať v neopakovateľnej akcii za 7.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 4000158940421
Do obchodu

Popis

RINTI

Radosť prinášajúci od populárnej značky RINTI - tento artikel odporúčame po zľave za 7.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

RINTI Singlefleisch je špeciálne kompletné krmivo, ktorého receptúra zodpovedá potrebám nutrične citlivých a alergických psov. Výrobca vsadil na jeden zdroj bielkovín (single-protein), pretože mnohé psy reagujú na niektoré druhy mäsa neznášanlivosťami. Krmivo neobsahuje obilniny, ovocie ani zeleninu. Krmivo RINTI je zložené výhradne z kvalitného lahodného mäsa a vnútorností. Je vhodné tiež ako výlučná diéta alebo ho možno kombinovať so zeleninou a ryžovými vločkami. Jahňacie mäso je v krmivách pre psy zriedka využívaný zdroj bielkovín a má nízky alergénny potenciál. Vďaka jedinému druhu mäsa sa krmivo vyznačuje vysokou znášanlivosťou a obľúbia si ho aj nutrične citlivé psy, ktoré sú často vyberavé. RINTI Singlefleisch v krátkom prehľade: Kompletné krmivo pre dospelé psy Vhodné pre alergické a nutrične citlivé psy Jeden zdroj bielkovín: každá varianta obsahuje len jeden živočíšny druh, pre optimálnu znášanlivosť Bez: obilnín, sóje, rastlinných a umelých prísad Prvotriedna kvalita mäsa: s celými kúskami mäsa S cennými minerálnymi látkami: Vynikajúca znášanlivosť: vhodné aj pre vyberavé psy Ideálne ako výlučná diéta alebo v kombinácii so zeleninou alebo obilninovými vločkami Zmiešané balenie s 3 druhmi obsahuje: 2 x 400 g Jahňacie 2 x 400 g Hovädzie 2 x 400 g Kuracie

za cenu 7.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce