RINTI Singlefleisch 24 x 400 g - Jahňacie

RINTI Singlefleisch 24 x 400 g - Jahňacie

28.99 €

Toto si zamilujete: čo nám vyrába RINTI - tento artikel odporúčame vo výhodnej akcii za 28.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 4000158940414
Do obchodu

Popis

RINTI

Spokojnosť prinášajúci od obľúbenej značky RINTI - tento tovar si môžete zaobstarať výhodne za 28.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

RINTI s jedným druhom mäsa je špeciálne kompletné krmivo, ktorého receptúra zodpovedá potrebám nutrične citlivých a alergických psov. Výrobca vsadil na jeden zdroj bielkovín (single-protein), pretože mnohé psy reagujú na niektoré druhy mäsa neznášanlivosťami. Krmivo neobsahuje obilniny, ovocie ani zeleninu. Krmivo RINTI je zložené výhradne z kvalitného lahodného mäsa a vnútorností. Je vhodné tiež ako výlučná diéta alebo ho možno kombinovať so zeleninou a ryžovými vločkami. Jahňacie mäso je v krmivách pre psy zriedka využívaný zdroj bielkovín a má nízky alergénny potenciál. Vďaka jedinému druhu mäsa sa krmivo vyznačuje vysokou znášanlivosťou a obľúbia si ho aj nutrične citlivé psy, ktoré sú často vyberavé. RINTI Singlefleisch 24 x 400g v krátkom prehľade: Kompletné krmivo pre dospelé psy Vhodné pre alergické a nutrične citlivé psy Jeden zdroj bielkovín: každá varianta obsahuje len jeden živočíšny druh, pre optimálnu znášanlivosť Bez: obilnín, sóje, rastlinných a umelých prísad Prvotriedna kvalita mäsa: s celými kúskami mäsa S cennými minerálnymi látkami: Vynikajúca znášanlivosť: vhodné aj pre vyberavé psy Ideálne ako výlučná diéta alebo v kombinácii so zeleninou alebo obilninovými vločkami Zmiešané balenie so 4 druhmi obsahuje: 2 x 400 g Jahňacie 2 x 400 g Hovädzie 2 x 400 g Kuracie 6 x 400 g Koňské

za cenu 28.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce