RINTI Sensible lyofilizované maškrty - Kuracie 120 g

RINTI Sensible lyofilizované maškrty - Kačacie 120 g

8.79 €

Ponuka pre vás: od populárnej značky RINTI - tento tovar si môžete nechať dodať v bombastické akcii za 4.79 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Kategorie: , , ,
Značka: 
SKU: 4000158917423
Do obchodu

Popis

RINTI

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu od kvalitnej značky RINTI - tento hit zoženiete za perfektnú cenu 4.79 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Výnimočný, ale napriek tomu zdravý chuťový zážitok! Snacky RINTI Sensible Snacks sú spracované zložitým procesom lyofilizácie a potom sterilizované. Neobsahujú žiadne chemické látky, cukor, obilniny, lepok ani konzervačné látky. Pretože snacky obsahujú iba jediný zdroj živočíšnych bielkovín a neobsahujú žiadne ďalšie prísady, eliminujú riziko vzniku potravinových alergií a intolerancií. Snacky RINTI Sensible budú delikátnou odmenou alebo desiatou pre nutrične citlivých psíkov, zloženou iba z pravého mäsa. Tieto zdravé maškrty presvedčia za okamžik i tých najprieberčivejších psích jedincov! Prednosti lyofilizovaných snackov RINTI Sensible: snacky s jediným zdrojom bielkovín pre citlivých psov kuracie, kačacie alebo králičie: lahodné v každom smere delikátna odmena pre nutrične citlivých psov obsahuje iba jediný zdroj živočíšnych bielkovín: dobrá znášanlivosť vákuovo lyofilizované: komplikovaný a šetrný spôsob spracovania znižujú riziko vzniku potravinových alergií a intolerancií naozajstné mäso vhodné i pri rôznych diétach bez cukru, lepku, obilnín, farbív a konzervačných látok

za cenu 4.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce