RINTI Sensible 6 x 400 g - jahňacie & zemiaky

RINTI Sensible 6 x 400 g - jahňacie & zemiaky

7.99 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, od kvalitného výrobcu RINTI - tento artikel musíte mať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 7.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 4000158940551
Do obchodu

Popis

RINTI

Veľmi žiadaný produkt, od kvalitného výrobcu RINTI - tento tovar si môžete zakúpiť za takmer veľkoobchodnú cenu 7.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

RINTI Sensible je krmivo pre citlivých psov a pri alergiách na krmivo. RINTI Sensible obsahuje vždy iba jediný zdroj živočíšnych bielkovín. Neobsahuje iné druhy zeleniny a obilnín, ako je uvedené v popise. Osobitný dôraz je kladený na to, aby krmivo Vášmu psíkovi chutilo, pretože citliví psi sú často vyberaví jedáci. Krmivo pre psov so špeciálnymi potrebami, ktorí reagujú alergicky na určité komponenty. obohatené o vlákninu chutí i vyberavým psom obsahuje len uvedené obilniny a zeleninu neobsahuje sóju neobsahuje farbivá S RINTI Sensible sa znižuje riziko alergických reakcií a neznášanlivosti. Pretože je krmivo obohatené o vlákninu, zotrváva potrava v tráviacom systéme dlhšie a dochádza k lepšiemu vstrebaniu živín. Krmivo je dobre znášané.

za cenu 7.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce