RINTI Sensible 6 x 400 g - jahňacie & zemiaky

RINTI Sensible 6 x 400 g - jahňacie & ryža

7.99 €

Dnes je tu pre vás od originálneho výrobcu RINTI - tento produkt predávame za takmer veľkoobchodnú cenu 7.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 4000158940513
Do obchodu

Popis

RINTI

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od známeho výrobcu RINTI - tento hit zaobstaráte s neuveriteľnou zľavou za 7.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Neplaťte inde viac než musíte.

RINTI Sensible je krmivo pre citlivých psov a pri alergiách na krmivo. RINTI Sensible obsahuje vždy iba jediný zdroj živočíšnych bielkovín. Neobsahuje iné druhy zeleniny a obilnín, ako je uvedené v popise. Osobitný dôraz je kladený na to, aby krmivo Vášmu psíkovi chutilo, pretože citliví psi sú často vyberaví jedáci. Krmivo pre psov so špeciálnymi potrebami, ktorí reagujú alergicky na určité komponenty. obohatené o vlákninu chutí i vyberavým psom obsahuje len uvedené obilniny a zeleninu neobsahuje sóju neobsahuje farbivá S RINTI Sensible sa znižuje riziko alergických reakcií a neznášanlivosti. Pretože je krmivo obohatené o vlákninu, zotrváva potrava v tráviacom systéme dlhšie a dochádza k lepšiemu vstrebaniu živín. Krmivo je dobre znášané.

za cenu 7.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce