Rinti Extra Chicko Wild - divina 250 g

Rinti Extra Chicko Wild - divina 250 g

7.99 €

Prestížny od obľúbenej značky RINTI - tento hit môžete zaobstarať takmer zadarmo za 3.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Kategorie: , , ,
Značka: 
SKU: 4000158913531
Do obchodu

Popis

RINTI

Obľúbený produkt s osvedčenou značkou RINTI - tento tovar si môžete kúpiť v jedinečnej akcii za 3.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Delikátne tyčinky RINTI Extra Chicko sú zložené takmer zo 100% diviny a poslúži ako ideálna odmena pri výcviku alebo malá desiata medzi jednotlivými kŕmeniami. Vďaka šetrnému spracovaniu čerstvého mäsa majú tyčinky nefalšovanú mäsovú chuť a sú ľahko stráviteľné, pretože neobsahujú sóju ani mäsovú múčku. Proces šetrného sušenia vzduchom zaistí delikátnu chuť a chrumkavosť. Váš pes si tyčinky celkom iste zamiluje. Vedľa 97,5 % diviny obsahuje snack ešte rastlinné zložky a minerálne látky. Iste oceníte aj praktické uzatvárateľné balenie. RINTI Extra Chicko v krátkom prehľade: snack pre psy bez obilnín ideálne ako odmena alebo desiata 97,5% čerstvej diviny: pravé mäso, bez mäsovej múčky a sóje chrumkavé a delikátne: šetrne sušené, delikátne tyčinky zdravé a ľahko stráviteľné s minerálnymi látkami v praktickom uzatvárateľnom balení

za cenu 3.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce