RINTI Canine Renal s hovädzím 400 g - 6 x 400 g

RINTI Canine Renal s hovädzím 400 g - 6 x 400 g

17.99 €

Spokojnosť prinášajúci originálne od labelu RINTI - tento hit môžete zaobstarať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 9.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 4000158970640
Do obchodu

Popis

RINTI

Diskontný kvalitné značky RINTI - tento hit získate v sezónne zľave za 9.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Špeciálne diétne krmivo RINTI Canine s hovädzím je určené dospelým psom trpiacim chronickou alebo akútnou nedostatočnosťou obličiek. Vďaka nízkemu obsahu bielkovín a fosforu podporuje činnosť obličiek a napomáha eliminovať ťažkosti. Bežné krmiva pre psov obsahujú veľké množstvo bielkovín. Vysoký obsah bielkovín však môže mať na obličky negatívny vplyv. Z tohto dôvodu obsahuje špeciálne krmivo s nízkym obsahom sodíka, s hovädzím a hydinovým mäsom a vajcami znížené množstvo bielkovín, ktoré sú ale prvotriednej kvality. Okrem iného je toto krmivo bohaté na ľanové semienko – kvalitnú balastnú látku, ktorá napomáha regulovať trávenie. Nechýba ani vyvážená kombinácia vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov. Organizmus Vášho psa tak získa všetky životne dôležité látky a silný imunitný systém. Kvalitné a veľmi chutné vlhké krmivo, ktoré udrží obličky Vášho miláčika v dobrej kondícii! RINTI Canine Renal s hovädzím 400 g v krátkom prehľade:   Diétne kompletné krmivo pre dospelých psov trpiacich chronickou alebo akútnou obličkovou nedostatočnosťou, s nízkym obsahom sodíka Nízky obsah fosforu a bielkovín: podporuje činnosť obličiek Bielkoviny: z ľahko stráviteľného hovädzieho, hydinového, zemiakov, vajec a sŕdc Kvalitné suroviny: môžu mierniť problémy s obličkami a zlepšiť tak kvalitu života S ľanovým semienkom: kvalitné balastné látky, pomáhajú regulovať trávenie Bohaté na vitamíny, minerálne látky a stopové prvky: vyvážená kombinácia bohatá na životne dôležité látky, pre optimálnu stavbu tela a dobrú obranyschopnosť organizmu Vysoká znášanlivosť: lahodná, šťavnatá receptúra

za cenu 9.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce