Raindrop Drinking fontánka z ocele - sada náhradných filtrov (3 ks)

Raindrop Drinking fontánka z ocele - 1,7 l

47.99 €

Vynikajúci od No Brand - tento tovar si môžete nechať dodať v hustej akciu za 47.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 898142002231
Do obchodu

Popis

No Brand

Vaše možnosti obohacujúce od popredného výrobcu No Brand - tento artikel je v tento okamih výhodne za 47.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Táto fontánka Raindrop Drinking od Pioneer Pet z USA motivuje zvieratá k pitiu, lebo plynulé čvachtanie filtrovanej vody priťahuje ich pozornosť. Táto neobvyklá fontánka s pitnou vodou bude ozdobou Vašej domácnosti. Nielenže vyzerá krásne, ale navyše sa taktiež jednoducho udržuje. Fontánka Raindrop Drinking v prehľade: stále čistá, filtrovaná voda veľmi tichá, vhodná pre nepretržitú prevádzku filter s aktívnym uhlím pre zdravú vodu nerezová oceľ zamedzuje bakteriálnym infekciám vhodná na umývanie v umývačke rozmery: cca. D 28 x Š 23 x V 11 cm objem: cca. 1,7 litra dĺžka kábla: cca. 2 m Čistenie fontánky s pitnou vodou: Čistite fontánku s pitnou vodou raz týždenne navlhčenou handričkou alebo v umývačke Čistenie čerpadla: Čistite čerpadlo každé 4 týždne. Pravidelným čistením sa predĺži trvanlivosť a zamedzí sa hlasitej prevádzke čerpadla, ktorá by mohla vzniknúť vplyvom usadenín vo vnútri prístroja. Výmena filtra: Odporúčame meniť filter najneskôr každé 4 týždne, ak fontánku používa jedna mačka. Pri používaní viacerými mačkami meňte filter každé 2-3 týždne.

za cenu 47.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce