Purizon Puppy– bez obilnín - 12 kg

Purizon Puppy– bez obilnín - 12 kg

91.99 €

Dnes je tu pre vás od značky Purizon - tento artikel nakupujte vo zľavové akciu za 47.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 4260358516561
Do obchodu

Popis

Purizon

Kvalitný so známou značkou Purizon - tento tovar si môžete nechať doručiť za bombastickú cenu 47.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Prirodzená výživa mäsožravých psov je stredobodom vývoja suchých krmív značky Purizon. Vďaka 70% vybraným živočíšnym surovinám obsahuje krmivo Purizon veľké množstvo bielkovín. Obilniny pri výrobe krmív pre psov táto značka zásadne nepoužíva. Purizon vyživuje Vášho psa tak, ako zodpovedá jeho prirodzeným potrebám. Vo voľnej prírode je strava psa zložená prevažne z mäsa. Chrup, čeľuste a tráviaci trakt sú preto prispôsobené na spracovanie mäsa a bielkovín. Metabolizmus mäsitej stravy bohatej na bielkoviny a živočíšnych bielkovín funguje u psov lepšie a rýchlejšie ako trávenie obilnín. Prémiové krmivo Purizon bolo preto spracované zo 70 % vybraných živočíšnych surovín – z čerstvého kuracieho mäsa a čerstvých rýb. Vďaka 70 % živočíšnych surovín obsahuje krmivo Purizon Puppy kuracie & ryby 39 % cenných bielkovín – je preto ľahko stráviteľné s vysokou znášanlivosťou. Kvôli zlej zúžitkovateľnosti značka Purizon zásadne nepridáva do psích krmív obilniny ani ryžu. Namiesto toho obsahujú krmiva Purizon 30 % kvalitného ovocia, zeleniny a bylín, ktoré podporujú vitalitu a celkové zdravie psa. Prednosti krmiva Purizon Puppy kuracie & ryby: Zloženie krmiva zodpovedá individuálnym potrebám šteniat a mladých psov všetkých plemien a veľkostí Extra dávka vápnika a vyvážený pomer vápnika a fosforu podporujú optimálny vývoj kostí a zubov Vysoký obsah bielkovín min. 39 % 70 % vybraných živočíšnych surovín 30 % vybraného ovocia, zeleniny a bylín 0 % obilnín (bezlepkové) Čerstvé mäso pre vysokú znášanlivosť Vyrobené v Rakúsku Bez umelých farbív, ochucovadiel a konzervačných látok Čím je krmivo Purizon Puppy kuracie & ryby pre Vášho psa tak cenné? Vysoký obsah bielkovín min. 39 %: Psy sú od prírody mäsožraví a potrebujú stravu bohatú na mäso a bielkoviny. Vysoký obsah bielkovín podporuje zdravie a vitalitu psa. Pes vie bielkoviny optimálne využiť ako zdroj energie. Preto krmivo Purizon Puppy kuracie & ryby obsahuje veľké množstvo bielkovín. Čerstvé kuracie mäso je veľmi kvalitný zdroj ľahko stráviteľných bielkovín s vysokou znášanlivosťou. Úplne bez obilnín: Pes by vo voľnej prírode obilniny nekonzumoval a ani jeho tráviaci trakt nie je prispôsobený na spracovanie väčšieho množstva obilnín. Napriek tomu sa obilniny často používajú ako lacný prídavok do krmív pre psov. Podľa veterinárov môže viesť zvýšený príjem obilnín k zdravotným problémom, nadváhe a následným ochoreniam. Purizon preto zásadne obilniny pri výrobe krmív pre psov nepoužíva. Ovocie a zelenina ako zdravá alternatíva: Miesto obilnín alebo ryže obsahuje suché krmivo Purizon kvalitné ovocie a zeleninu v kombinácii s bylinami, ktoré podporujú zdravie a vitalitu psa. Purizon Puppy je kvalitné krmivo pre šteňatá a mladých psov všetkých plemien a veľkostí.

za cenu 47.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce